Papiery na szczęście

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Papiery na szczęście - nowy serial TVN7 w ogniu krytyki! Co nie spodobało się widzom?

2021-09-13 14:16

Na początku września 2021 roku na antenie TVN7 premierę miał nowy serial codzienny, Papiery na szczęście, który zajął miejsce Zakochanych po uszy. Produkcja opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Nowość stacji od samego początku spotyka się z krytyką ze strony widzów. Dlaczego?

Papiery na szczęście - nowy serial TVN7 krytykowany przez widzów! W poniedziałek 6 września 2021 roku na antenie TVN7 zadebiutował serial Papiery na szczęście, opowiadający o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu „Zakochani po uszy” - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń.

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

Papiery na szczęście - nowy serial TVN7 w ogniu krytyki!

Na początku września 2021 roku widzowie mieli okazję obejrzeć ostatni odcinek Zakochanych po uszy, którzy gościli na ekranach naszych telewizorów od ponad 2 lat. Miejsce uwielbianej produkcji zajęły Papiery na szczęście, w których w główną rolę wciela się Adriana Kalska. Gra ona Martę, która wraz z dziećmi - Marysią i Maksem musi porzucić swoje dotychczasowe życie i rozpocząć jego zupełnie nowy etap. Po pierwszych odcinkach serialu w sieci zaczęły pojawiać się negatywne komentarze ze strony widzów, którzy krytykują dobór aktorów w serialu. Według nich, Adriana Kalska wygląda bardzo młodo, przez co bardziej przypomina siostrę swoich dzieci, a nie ich matkę.

nie wygląda na matkę swoich dzieci, lecz na ich siostrę.

Jejku za młoda aktorka nie pasuje w ogóle dzieci wyglądają poważniej od niej ?

Dla mnie casting źle przeprowadzony... główna bohaterka ma tak młodzieńczą urodę ze wygląda jak siostra swoich dzieci a nie matka

Adrianna jest za młoda na tak duże dzieci, myślałam że to chłopak dopóki nie usłyszałam "Mamo"

Mogliście dobrać młodsze dzieci o Marty lub znaleźć starszą Martę. Jej dzieci wyglądają jakby były w podobnym wieku. ?

Marta wygląda młodziej od córki, dziwnie dobrana obsada?

Do krytycznych komentarzy odniosła się sama Adriana Kalska, która w studiu Dzień Dobry TVN powiedziała:

Ja wiem, że być może młodo wyglądam, natomiast taka sytuacja mogłaby się zdarzyć i nie byłabym niepełnoletnia, gdybym urodziła dwójkę takich dzieci.

Odcinki serialu Papiery na szczęście są emitowane od poniedziałku do czwartku, o godzinie 19:30 na antenie TVN7. 

Źródło: Papiery na szczęście - nowy serial TVN7 w ogniu krytyki! Co nie spodobało się widzom?