Gromee - Orcheston

i

Autor: Jakub Janecki

Orcheston 2021 - najgłośniejsza impreza symfoniczna w Polsce powraca! Kiedy i kto wystąpi?

2021-10-28 14:50

Już w grudniu tego roku Michał Szpak, Kayah, Reni Jusis i Beata Kozidrak połączą swoje siły z Gromeem w oryginalnym koncertowym projekcie Orcheston. Artyści wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej zachwycą widownię tanecznymi hitami muzyki elektronicznej… w symfonicznych aranżacjach! Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz.

Orcheston 2022 - kiedy i gdzie się odbędzie? Kto wystąpi na Orchestonie? Zdecydowanie to najpopularniejsze pytania, jeśli chodzi o te wydarzenie. Wyczekiwany koncert Orcheston zbliża się wielkimi krokami! Nowatorski pomysł Gromeego, aby największym hitom muzyki elektronicznej nadać nowe życie w symfonicznych aranżacjach, już w poprzednich edycjach okazał się być absolutnym hitem. Orcheston przypadł do gustu zarówno fanom klasycznej rozrywki jak i tanecznych imprez. Wystarczy tylko spojrzeć na teledysk z fragmentami koncertu ubiegłej edycji Orchestonu, aby przekonać się, że to impreza, której nie można przegapić! Energetyczna muzyka, imponująca orkiestra, gwiazdy polskiej muzyki, charyzmatyczny Gromee i moc melodii wyrywających do tańca! To wszystko zagości na scenie ICE Kraków już 13 grudnia.

Orcheston 2021 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY, BILETY. Kiedy i gdzie koncert Gromeego?

Krystian Ochman z radiową propozycją. Poznajcie Złodziei wyobraźni!

Orcheston 2021 - gwiazdy

Wisienką na torcie każdej edycji projektu jest niepowtarzalny line-up wokalistów, w skład którego co roku wpisują się inne, głośne, artystyczne osobowości. Grudniowy Orcheston będzie tym bardziej wyjątkowy, nie tylko ze względu na wyczekiwany powrót wydarzenia po dwuletniej przerwie, ale i niesamowitą różnorodność tegorocznych wokalistów. Na koncercie w Krakowie na jednej scenie będzie można zobaczyć takich artystów jak m.in awangardowego Michała Szpaka, muzyczną divę Beatę Kozidrak czy oryginalną, energetyczną Kayah w akompaniamencie symfonicznej orkiestry wygrywającej największe hity muzyki elektronicznej.

W tym roku nie tylko nie możemy doczekać się Orchestonu - jesteśmy jego głodni! 

- śmieje się pomysłodawca projektu Gromee i dodaje:

To dla nas elektryzujące przeżycie: spotkać się z muzykami z zupełnie różnych środowisk, połączyć swoje muzyczne światy i stworzyć coś zupełnie niepowtarzalnego na scenie. Wraz z niesamowitymi artystami tej edycji odliczamy już dni do wielkiego show! W Krakowie będzie się działo!

Oryginalne orchestonowe brzmienia będzie można usłyszeć podczas jedynego koncertu w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2021. Bilety na Orcheston są dostępne na: biletserwis.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Na koncert zaprasza Bukovina Resort.

Źródło: Orcheston 2021 - najgłośniejsza impreza symfoniczna w Polsce powraca! Kiedy i kto wystąpi?