RODZICE GWIAZD

Od mamy Roxie Węgiel ciężko oderwać wzrok! Wygląda jak starsza siostra piosenkarki

2024-07-12 12:33

Roksana Węgiel wielokrotnie powtarzała, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Artystka młodego pokolenia pokazuje to wielokrotnie swoim fanom, a ostatnio wstawiła nawet rodzinną fotografię od której ciężko oderwać wzrok. Zdjęcie zostało wykonane jakiś czas temu na urodzinach jej pięknej mamy. Roxie i jej rodzicielka wyglądają jak siostry!

Rodzina Roksany Węgiel jest bardzo zgrana i widać to na każdym kroku. Rodzice młodej gwiazdy, od początku wspierali ją w jej karierze. Wozili na lekcje śpiewu, byli na wydarzeniach, na których występowała i zawsze z całego serca jej kibicowali. Nie ma się co dziwić, w końcu chcieli, by ich pociecha spełniała swoje marzenia i odnosiła sukcesy, ponieważ ma muzyczny talent. Po raz pierwszy rodzinę Roxie Węgiel mogliśmy zobaczyć za kulisami The Voice Kids, kiedy to jaka nastolatka, wywalczyła sobie pierwsze miejsce w programie, a następnie triumfowała na Eurowizji Junio 2018. Jej rodzice byli przy niej na każdym kroku, do tego stopnia, że tata stał się menagerem gwiazdy, a mama porzuciła swoją dawną pracę i skupiała się na rozwoju kariery jedynej córki.

ZOBACZ TAKŻE: Mama Roxie Węgiel startuje w wyborach. Wiemy, z jakiego komitetu kandyduje

Roksana Węgiel uderza w byłego managera i rozpływa się nad Dagmarą

Mama Roksany Węgiel skończyła 41 lat

Mamą Roksany Węgiel często bywa na językach wielu osób. Powód? Uroda! Edytą Węgiel zachwyca się wiele osób. Rodzicielka piosenkarki jakiś czas temu skończyła 41 lat, a nad najnowszym zdjęciem z jej urodzin zaczęło rozpływać się wiele osób. Nie dość, że w komentarzach komplementują Edytę Węgiel, że nie wygląda na swój wiek, to jeszcze nazywają ją nie mamą, a siostrą Roksany! Zdjęcia mamy Roxie, znajdziecie w naszej galerii. Przepiękna z niej kobieta!