Alicja Rega

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Od Małych Gigantów po Eurowizję Junior. Jak teraz wygląda Alicja Rega?

2023-03-09 16:08

Alicja Rega dała się poznać polskiej widowni od naprawdę dobrej strony. Młoda wokalistka większy rozgłos zyskała po udziale w Małych Gigantach. To zaprowadziło ja prostu na Konkurs Piosenki Eurowizji Junior. Choć wówczas było o niej głośno, na ten moment szum ucichł. Jak teraz wygląda młoda wokalistka?

Swego czasu Alicja Rega odnosiła sukces za sukcesem. Zdolna dziewczynka dała się poznać szerszemu gronu przez jej udział w programie rozrywkowym dla dzieci - Mali Giganci. Stamtąd droga na Konkurs Piosenki Eurowizji Junior była już prosta. Nie da się ukryć, że są to ogromne osiągnięcia, szczególnie jak na tak młodą wokalistkę. Choć wtedy Alicji była wróżona ogromna kariera, na ten moment szum wokół jej osoby nieco ucichł. Nie oznacza to jednak, że zupełnie zrezygnowała z kariery muzycznej - wręcz przeciwnie. Wciąż stara się rozwijać w tym kierunku. Czas płynie naprawdę szybko - w tym roku skończyła już 20 lat! Jak wygląda teraz? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Tak dziś wygląda Olivia Wieczorek! Reprezentowała nas na Eurowizji Junior 2016

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Alicja Rega - Mali Giganci

Alicja Rega była jedną z uczestniczek pierwszej edycji programu Mali Giganci. Dziewczynka była członkinią drużyny Anety Todorczuk. Zadebiutowała, gdy miała zaledwie 11 lat. Razem ze swoją drużyną udało jej się zająć naprawdę wysokie, drugie miejsce! Jej talentem zachwycali się jurorzy oraz publiczność programu rozrywkowego dla dzieci.

Alicja Rega - Eurowizja Junior

Alicja Rega brała udział w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w 2017 roku. Dziewczynka na gruzińskiej scenie wykonywała piosenkę "Mój Dom". Choć zdecydowanie jej występ był świetny, uplasowała się w połowie, zajmując 8. miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2023 - kiedy i gdzie się odbędzie? DATA i MIEJSCE następnej Eurowizji

Alicja Rega - jak teraz wygląda?

20-letnia Alicja wciąż działa w branży muzycznej. Dziewczynie udało się wydać singiel, zaśpiewać na wielu koncertach. Na ten moment aktywnie prowadzi konto na Instagramie, na którym zebrała prawie 15 tys. obserwujących. Wygląda na to, że wciąż wzbudza duże zainteresowanie wśród internautów!

Sonda
Pamiętasz Alicję Regę z Małych Gigantów lub Eurowizji Junior?
Źródło: Od Małych Gigantów po Eurowizję Junior. Jak teraz wygląda Alicja Rega?