Pełzają po podłogach w galeriach

i

Autor: crawly_possessed - TikTok screenshot

TikTok

Nowy tiktokowy trend w warszawskich galeriach. Nastolatki pełzają po podłogach i generują miliony wyświetleń

2023-12-08 13:59

W warszawskich galeriach handlowych można zaobserwować nowy trend. Na jednym z tiktokowych kont regularnie pojawiają się krótkie filmiki przedstawiające nastolatków pełzających po podłogach stołecznych centrów handlowych. Nagrania pochodzą m.in. ze Złotych Tarasów czy Arkadii i zdobywają miliony wyświetleń.

Na TikToku pojawił się nowy trend, który zapoczątkował twórca działający w Polsce. Na koncie crawly_possessed od kilku tygodni pojawiają się filmiki przedstawiające nietypowe zachowanie w galeriach handlowych. Początkowo brała w nich udział tylko jedna osoba, która pełzała po podłodze przy charakterystycznej muzyce, ale wraz ze wzrostem popularności kanału zaczęły dołączać do niego kolejni "pełzacze". Na najnowszych nagraniach można zaobserwować już kilkunastoosobowe grupy nastolatków, które na czworaka wchodzą do sklepów i restauracji w warszawskich galeriach. Za scenerię swoich tiktoków twórcy wybrali m.in. galerię Bemowo, Arkadię, Wola Park, Domy Centrum, Blue City czy Złote Tarasy.

Filmiki z pełzającymi po galeriach handlowych nastolatkami generują miliony wyświetleń

Choć dla osób nieznających specyfiki TikToka może wydać się to absurdalne, to filmiki przedstawiające pełzanie po centrach handlowych generują miliony wyświetleń. Najpopularniejszy jest ten nagrany w warszawskiej Galerii Bemowo, na którym grupa nastolatków przechadza się na czworaka w KFC. TikToka obejrzało prawie 40 mln osób. Po komentarzach można wywnioskować, że widownia pochodzi z różnych zakątków świata.

Opinie na temat zachowania nastolatków są podzielone. Jedni uważają ich zachowanie za bezsensowne, a inni wręcz przeciwnie, zachwycają się pomysłowością twórców i wyrażają chęć dołączenia do grupy. Z pewnością całe zjawisko jest niecodzienne i wzbudza duże zainteresowanie, które motywuje tiktokerów do organizowania kolejnych podobnych akcji. Z tego powodu warszawiacy bez wątpienia będą jeszcze mogli być świadkami takich zachowań w centrach handlowych w stolicy. Następnym razem na zakupach uważajcie pod nogi!

Apteka "Przy Chełmskiej" hitem internetu. Wszystko przez nietuzinkową witrynę

Źródło: Nowy trend w galeriach handlowych w Warszawie. Nastolatki pełzają po podłogach i generują miliony wyświetleń