Krzysztof Rutkowski z rodziną

i

Autor: AKPA

bogate wakacje

Nie uwierzycie jakie wakacje będzie miał syn Krzysztofa Rutkowskiego. Junior będzie pławił się w luksusach!

2024-06-25 9:44

Syn Krzysztofa Rutkowskiego od małego wie, co to znaczy luksus i bogactwo. Choć ma dopiero 10-lat zdążył już dostać na prezent dwa samochody i mieć wyprawione komunijne przyjęcie z rozmachem. Teraz czas na bogate wakacje. Jakie? Detektyw ma plan na letni relaks swojego syna, a wszystko to ma być nagrodą za jego bardzo dobre wyniki w nauce.

Nie da się ukryć, że Krzysztof Rutkowski i jego rodzina, to temat numer jeden w polskim show-biznesie. Zawsze gdy wychodzą na salony lub organizują przyjęcie z jakiejś okazji jest o nich naprawdę głośno. Przy tym wszystkim oczywiście nie oszczędzają i spełniają największe zachcianki i życzenia swojego syna Krzysztofa Juniora. 10-latek miał urządzone urodziny w stylu wojskowym z masą niespodzianek i akcji, a jeszcze wcześniej zamarzył sobie by wszystko miało motyw związany z Harrym Potterem. Jeszcze nie tak dawno Rutkowscy świętowali komunię Juniora, która była połączona z ich weselem. Było na bogato z masą atrakcji, występów gwiazd na scenie i niespodzianek. Jedną z nich było sprezentowanie 10-latkowi dwóch samochodów o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Krzysztof Junior stał się posiadaczem BMW oraz pojazdu elektrycznego, co zszokowało wiele osób.

ZOBACZ TAKŻE: Film z imprezy komunijnej Rutkowskich jest już w sieci. Żona detektywa chwali się bogatymi kadrami

Tak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski. Na zdjęciach z młodości ciężko go rozpoznać!

Bogate wakacje Krzysztofa Juniora Rutkowskiego

Jest lato, a co za tym idzie? Oczywiście wakacje na które czekali przede wszystkim uczniowie. Błogiego lata z kolejną masą atrakcji zapewnionych przez rodziców nie mógł doczekać się też syn Rutkowskich, który jak już wiadomo będzie miał je zapewnione na wypasie. Wyniki w nauce Krzysztofa Juniora były w tym roku szkolnym imponujące i co ciekawe 10-latek był jednym z najlepszych uczniów w swojej klasie, dlatego rodzice w ramach prezentu chcą zabrać go na bogate i luksusowe wakacje pełne przygód. Ich wypad ma trwać dwa miesiące, ale kierunek ma być niespodzianką dla Juniora.

Nie jest tajemnicą, że Rutkowscy mają dom w Grecji, położony w malowniczej okolicy pod Atenami, a także nieruchomość w popularnej turystycznej miejscowości, którą nazywają "greckim Sopotem". Pierwsza część wakacji rodzina detektywa spędzi właśnie tam korzystając z uroków śródziemnomorskiego klimatu i pięknych plaż, natomiast zwieńczeniem ich urlopu ma być podróż do Tajlandii. Jak donosi portal Jastrząb Post, Rutkowscy planują tam zakup nieruchomości. Brzmi bogato?

ZOBACZ TAKŻE: Tak kiedyś wyglądał Krzysztof Rutkowski. Na zdjęciach z młodości ciężko go rozpoznać!