THE VOICE KIDS

Natasza Urbańska nową "ciocią" w The Voice Kids. Nie każdy wie, co sama robiła w dzieciństwie

2024-02-24 10:11

The Voice Kids powraca z siódmym sezonem, a wraz z nim zmiany! Na fotelu trenera nie zobaczymy już Dawida Kwiatkowskiego, lecz Nataszę Urbańską. To właśnie ona będzie oceniać dzieciaki, które z pewnością nie raz zaskoczą ją swoimi wokalnymi umiejętnościami. Natasza kiedyś sama była dzieckiem i wiemy, co wtedy robiła. Będziecie zaskoczeni!

Natasza Urbańska nową trenerką The Voice Kids. Najnowszy sezon programu można opatrzyć słowami "zmiany, zmiany, zmiany". Ogromnym zaskoczeniem dla widzów Telewizyjnej Dwójki jest to, że na czerwonym fotelu nie zobaczą już Dawida Kwiatkowskiego. Artysta był w muzycznym show od początku jego istnienia, a dzieciaki go uwielbiały! Nadszedł czas na zmiany, a Kwiatkowski zdecydował się pójść w inną stronę. Jego miejsce w The Voice Kids 7 zajmie Natasza Urbańska. Piosenkarka, aktorka i tancerka, dlatego można domyślać się, że do jej drużyny będzie chciało wejść bardzo dużo dzieciaków! Natasza kiedyś sama była dzieckiem i co ciekawe, początkowo miała inne zainteresowania, niż muzyka.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz piosenki Dawida Kwiatkowskiego? Ten quiz rozwiążą tylko najlepsi!

Natasza Urbańska o muzyce, rodzinie i hejcie. Zobaczymy ją w The Voice Kids!

Natasza Urbańska w dzieciństwie

Natasza Urbańska urodziła się w 1977 roku w Warszawie. Jej kariera zawodowa rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy to przeszła wszystkie etapy eliminacji do musicalu Metro. Niestety artystka nie została dopuszczona do obsady z powodu zbyt młodego wieku, a na swój debiut musiała poczekać jeszcze dwa lata. Od tamtej pory, Natasza związana jest z teatrem muzycznym Studio Buffo, w którym wystąpiła w licznych spektaklach i widowiskach muzycznych. Jak każdy z Nas, Natasz Urbańska też kiedyś była dzieckiem. Czy wiedziałeś, że artystka będąc małą dziewczynką uczęszczała na zajęcia gimnastyki artystycznej? Natasza jako, że mieszkała w stolicy, należała do klubu Legia Warszawa, a jej trenerką była Irina Lortkipanidze. Będąc dorosła, studiowała lingwistykę stosowaną, jednak przerwała naukę na trzecim roku, by skupić się na karierze muzycznej, która trwa do dziś. Zaskoczeni?