Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski

SPRAWDŹ SIĘ

Jak dobrze znasz piosenki Dawida Kwiatkowskiego? Ten quiz rozwiążą tylko najlepsi!

2024-02-22 11:17

Dawid Kwiatkowski to niekwestionowany idol dzieci, młodzieży, ale także i dorosłych. To on dzięki swoim piosenkom, potrafi wyrazić emocje, ale także trafić do serca niejednej osoby. Jesteś fanem artysty i uwielbiasz jego brzmienia? Jeśli tak, to sprawdź czy znasz jego największe hity!

Dawid Kwiatkowski jest dziś jednym z popularniejszych artystów muzycznych w naszym kraju. Jego kariera rozpoczęła się bardzo dawno temu, od prowadzenia kanału na YouTube. Początkowo Dawid publikował tam covery, lecz później zaczęły pojawiać się tam jego teledyski. Przełomową datą w jego karierze był 19 lipiec 2013 roku, kiedy to artysta wydał swój debiutancki singiel Biegnijmy, a trzy miesiące później numer Na zawsze, który na samym YouTube wygenerował ponad 23 miliony odsłon! Dawid Kwiatkowski dorastał na oczach fanów, którzy cały czas trzymali za niego kciuki. Dziś jest on całkiem innym człowiekiem, z nowym wizerunkiem dojrzałego mężczyzny z muzycznymi nowościami.

Jak dobrze znasz piosenki Dawida Kwiatkowskiego? Zmierz się z naszym quizem i sprawdź, czy potrafisz je dokończyć lub dopasować tytuł do danego wersu. Dobra zabawa gwarantowana!

Jak dobrze znasz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?

Pytanie 1 z 7
"To takie proste, tak wpadać wieczorami, żaden pośpiech..." to słowa z piosenki:
Szybkie pytania - Cleo