Natalia Szroeder

i

Autor: AKPA Natalia Szroeder

GWIAZDY

Natalia Szroeder. Wszystko, co musisz wiedzieć o polskiej wokalistce

2024-02-22 10:48

Natalia Szroeder to jedna z popularniejszych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Piosenki, które tworzy w mgnieniu oka osiągają miano hitów i brzmią n playlistach wielu osób. Kim jest i jakie skrywa sekrety? Jak zaczęła się jej przygoda z muzyką i kto skradł jej serce? Najważniejsze informacje na temat artystki znajdziecie w tym miejscu. Poznajcie ją bliżej!

Natalia Szroeder - wiek, Quebo, partner: takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Kim jest Natalia Szroeder? To nie tylko polska piosenkarka, ale także kompozytorka i autorka tekstów. Swoją przygodę z muzyką zaczęła bardzo wcześnie występem w TVP1 w programie Od przedszkola do Opola. Następnie były kolejne konkursy z jej udziałem i kolejne nagrody, natomiast w 2011 roku została laureatką jednego z odcinków Szansa na sukces, w którym zaśpiewała utwór Maryli Rodowicz - Cicha woda. Jej kariera nabrała rozpędu w 2012 roku, kiedy to światło dzienne ujrzały piosenki, nagrane we współpracy z Liberem. Mowa o kawałkach takich jak Teraz Ty, Porównania, Wszystkiego na raz, czy też Nie patrzę w dół.

Oprócz kariery na scenie, Natalia Szroeder ma także na swoim koncie udział w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo czy też w Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, gdzie w 2017 roku wytańczyła sobie sukces z Janem Klimentem. Kolejnym jej sukcesem jest rola prowadzącej program typu talent show The Four. Bitwa o sławę, który emitowany był w 2020 roku na antenie Polsatu.

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!

Natalia Szroeder - wiek

Ile lat ma Natalia Szroeder? Wiek artystki interesuje wiele osób. Natalia Szroeder urodziła się 20 kwietnia 1995 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 28 lat.

Natalia Szroeder - wzrost, waga

Ile wzrostu ma Natalia Szroeder? To żadna tajemnica, a wokalistka mierzy 165 cm wzrostu. Internauci pytają także o wagę Natalii Szroeder, ponieważ w ostatnim czasie artystka mocno schudła. Takiej informacji nie znajdziemy jednak w sieci. Możemy domyślać się tylko, że piosenkarka waży około 50 kg.

Natalia Szroeder - rodzina

Natalia Szroeder ma ogromne wsparcie w swojej rodzinie, która jest bardzo muzyczna. Mama piosenkarki Joanna, występuje w zespole ludowym Modraki, którego założycielem był jej dziadek, natomiast ojciec artystki - Jaromir jest założycielem teatru Dialogus, w którym Szroeder występowała mając 10 lat. Natalia Szroeder ma trójkę rodzeństwa (siostra Marcelina, brat Stanisław i Melchior), którzy tworzą zespół Rusland Trio.

ZOBACZ TAKŻE: Zarobki gwiazd - ile zarabia Maryla Rodowicz, Viki Gabor, Beata Kozidrak i inni? Kwoty szokują!

Natalia Szroeder - partner

Czy Natalia Szroeder ma chłopaka? Od 2018 roku partnerem artystki był Quebonafide, czyli Kuba Grabowski. Z reguły para nie mówiła publicznie o swoich uczuciach. Wspólnie unikali blasku fleszy i miłosnych uniesień w mediach. Jakiś czas temu ich fani przeprowadzili śledztwo w social mediach. Wynika z niego, że Natalia Szroeder przestała obserwować Quebonafide na Instagramie, jednak do tej pory ani Kuba ani Natalia nie potwierdzili rozstania.

Natalia Szroeder - piosenki

Natalia Szroeder ma na swoim koncie wiele piosenek. Do jej najpopularniejszych utworów należą kawałki takie jak:

  • Powietrze
  • Zamienię cię
  • Wszystkiego na raz
  • Przypływy
  • Lustra
  • Teraz Ty (feat Liber)
  • Porównania
  • Pestki

Natalia Szroeder - Instagram

Natalia Szroeder jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko. Piosenkarkę obserwuje ponad 514 tys. osób!