Natalia Szroeder i Quebonafide

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Natalia Szroeder i Quebonafide rozstali się? Internauci mają dowód!

2023-12-05 14:36

Natalia Szroeder i Quebonafide to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Są razem od 2018 roku i wydawało się, że to związek idealny. Teraz pojawiły się plotki, że piosenkarka i raper zerwali. Internauci znaleźli coś, co nazywają dowodem na ich rozstanie. Czy Natalia i Quebo nie są już razem?

Natalia Szroeder i Quebonafide to para idealna w polskim show-biznesie. Kiedy w 2018 roku pojawiły się informacje, że mogą być razem, wiele osób było w szoku. Wydawało się wtedy, że to połączenie dwóch zupełnie różnych światów. Plotki o ich związku szybko się potwierdziły, a para zyskała wielu fanów. Natalia i Kuba to para nie tylko w życiu prywatnym. Pracowali także razem nad muzyką. Nagrywali razem piosenki. Quebo często zajmował się produkcją utworów Szoreder. Większość osób myślała, że to para idealna. Do teraz! Na początku grudnia w mediach społecznościowych internauci zaczęli spekulować, że ich wielka miłość mogła się zakończyć. Dlaczego? Wszystko przez jeden szczegół, który zauważono na Instagramie piosenkarki.

Natalia Szroeder w mrocznej odsłonie! Zaśpiewała cover utworu "You Are My Sunshine"

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!

Natalia Szroeder i Quebonafide rozstali się?

5 grudnia 2023 internauci zauważyli, że Natalia Szroeder przestała obserwować Quebonafide na Instagramie. Dowód można znaleźć w załączonym niżej załączniku. Wiadomo, że do takich zachowań trzeba podchodzić z dystansem. Unfollow nie musi oznaczać końca miłości, ale w praktyce często tak się właśnie dzieje. Warto zaznaczyć jednak, że Quebo wciąż obserwuje Natalię. Na razie żadna ze stron nie odniosła się do plotek.

Natalia Szroeder

i

Autor: instagram.com/natalia_szroeder Natalia Szroeder przestała obserwować Quebonafide.
Źródło: Natalia Szroeder i Quebonafide rozstali się? Internauci mają dowód!