Natalia Nykiel - piosenka, wzrost, Instagram, wiek, koncerty

i

Autor: Fot. wbf Natalia Nykiel podczas koncertu

Natalia Nykiel - piosenka, wzrost, Instagram, wiek, koncerty

2020-09-26 17:17

Wszystko co chcecie wiedzieć o Natalii Nykiel i pytacie tylko Google. Sprawdzamy najpopularniejsze wyszukiwania na temat wokalistki.

Natalia Nykiel - ile ma lat, co publikuje na Instagramie i jakie są jej najpopularniejsze piosenki? Internauci pytają Google o Natalię Nykiel, wokalistkę, którą poznaliśmy w Voice of Poland. Przed jej specjalnym występem w The Voice Kids sprawdziliśmy, o co pytacie najczęściej i odpowiadamy na wasze pytania.

Natalia Nykiel - piosenka

Natalia Nykiel w 2013 roku wzięła udział w Voice of Poland. Młoda wokalistka radziła sobie świetnie i doszła do finału muzycznego show. Po programie kariera Natalii Nykiel zaczęła się szybko rozwijać. Artystka do 2017 roku wydała dwa studyjne albumy, z których pochodzą takie hity jak: Spokój, Error czy Bądź duży.

Natalia Nykiel - wzrost

Natalia Nykiel podczas czatu z fanami przyznała, że ma około 176 cm wzrostu.

Natalia Nykiel - Instagram

Na Instagramie gwiazdy pod nazwą @natnykiel znajdziemy dużo zdjęć z koncertów, wywiadów, czy pracy Natalii Nykiel.

#totaltour #natalianykiel #gdansk #teatrszekspirowski #discordia #nykiel #new #tour Post udostępniony przez Natalia Nykiel (@natnykiel)

Natalia Nykiel - wiek

Natalia Nykiel urodziła się 8 lutego 1995 roku.

Natalia Nykiel - koncerty

Natalia Nykiel gra bardzo dużo koncertów. Jesienią 2017 roku wokalistka podczas swojej trasy promuje nową płytę zatytułowaną Discordia.

Źródło: Natalia Nykiel - piosenka, wzrost, Instagram, wiek, koncerty