Natalia Kukulska na Bulwarach Wiślanych w Warszawie!

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Natalia Kukulska na Bulwarach Wiślanych w Warszawie!

Natalia Kukulska na Bulwarach Wiślanych w Warszawie!

2021-08-27 13:05

Już w najbliższą sobotę Natalia Kukulska świętować będzie pierwszą rocznicę wydania albumu Czułe struny na Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Podczas imprezy fani będą mieli okazję zobaczyć emisję wyjątkowego koncertu Czułe struny, zadać wokalistce pytania podczas wywiadu Q&A, zdobyć pamiątkowe zdjęcie, autografy, a nawet wygrać wejściówki na koncert artystki!

Koncertowe Bulwary to hit tegorocznych wakacji! Po wyjątkowym spotkaniu z Budką Suflera oraz klimatycznym włoskim wieczorze z Andreą Bocellim przyszedł czas na Natalię Kukulską! Artystka pojawi się na Bulwarach Wiślanych, aby w rocznicę wydania albumu Czułe struny osobiście zaprosić na emisję koncertu oraz opowiedzieć o projekcie i kulisach jego powstawania. Emisja koncertu “Czułe struny”, którą obejrzą widzowie Koncertowych Bulwarów to wspaniała okazja, aby w pełnej krasie poczuć muzyczną czułość tego projektu. Natalia, występująca w imponującej sali Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, pięknie maluje swoim głosem historie opowiedziane w takt chopinowskich melodii. W tym spektaklu towarzyszą jej wybitni polscy dyrygenci i muzycy (m.in. Adam Sztaba, Krzysztof Herdzin, Nikola Kołodziejczyk, Jan Smoczyński czy Paweł Tomaszewski) oraz znakomita Orkiestra Symfoniczna Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Całość koncertu ze swoimi niecodziennymi aranżacjami klasyków Chopina, spektakularną lokalizacją oraz muzycznym wykonaniem na najwyższym poziomie daje niezapomniany efekt. Tego nie można przegapić!

Bulwary Wiślane. Koncert Andrea Bocelli

Na Koncertowych Bulwarach Natalia Kukulska opowie o swoim niezwykłym projekcie w wywiadzie z Gabi Drzewiecką. Widzowie zgromadzeni nad Wisłą będą również mieli szansę zadać wokalistce swoje pytania oraz zdobyć autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia! To będzie wspólne świętowanie rocznicy Czułych strun! Dodatkowo publiczności Koncertowych Bulwarów rozdawane będą specjalne upominki: karty rabatowe na koncerty organizowane przez agencję Prestige MJM! Co więcej na widzów czeka dodatkowy konkurs, w którym mogą również wygrać takie wejściówki! Wystarczy, że... uwolnią swoje artystyczne “ja”! Na Bulwarach powstanie bowiem Strefa Malowania, gdzie każdy chętny będzie mógł namalować swój obraz, a najlepsze z powstałych dzieł wygrają bilety na koncerty! Wydarzenie odbędzie się 28 sierpnia na Bulwarach Wiślanych w Warszawie w okolicy restauracji Bella Italia. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp wolny

Źródło: Natalia Kukulska na Bulwarach Wiślanych w Warszawie!