Natalia Janoszek

i

Autor: AKPA; Instagram.com/nataliajanoszek (screen) Natalia Janoszek odpowiedziała na zarzuty Stanowskiego.

Afera

Natalia Janoszek ma dowody na swoją karierę? Tak odpowiedziała Stanowskiemu!

2023-06-14 15:47

Natalia Janoszek długo milczała po aferze spowodowanej materiałem Krzysztofa Stanowskiego, który zarzucił jej wymyślenie swojej kariery w Bollywood. Wiadomo już, że kobieta pozwie dziennikarza. To jednak nie wszystko. W jej mediach społecznościowych pojawiły się publikacje, w którym stara się udowodnić, że Stanowski nie ma racji.

Natalia Janoszek to bez wątpienia jedno z najgłośniejszych nazwisk w ostatnim czasie. Powodem nie jest jednak wielki sukces jako aktorki. Wbrew przeciwnie. O Janoszek rozpisały się media w całej Polsce, ponieważ Krzysztof Stanowski opublikował długi materiał wideo, w którym starał się udowodnić, że wielka kariera w Bollywood to nic innego jak wymysł Natalii. Po zrobieniu dochodzenia stwierdził, że jej udział w filmach to jedynie epizody, a zdobyte nagrody to nic nieznaczące wyróżnienia. Nazwał to największym kłamstwem w historii polskiego show-biznesu. Internauci długo czekali na odpowiedź Natalii. Po kilku tygodniach ogłosiła, że pozwie Stanowskiego. To jednak nie koniec jej poczynań w celu ratowania wizerunku.

Natalia Janoszek PRZERYWA milczenie i pozywa Stanowskiego. Dziennikarz odpowiedział

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Natalia Janoszek ma dowody?

Natalia Janoszek nie daje za wygraną i cały czas stara się udowodnić, że ma rację. Na swoim Instagramie postanowiła odpowiedzieć na każdy zarzut Stanowskiego. Opublikowała screeny filmów, fragmenty swojej książki oraz artykułów w zagranicznych mediach. - Newsy na temat moich filmów możecie znaleźć zarówno po angielsku, jak i w hindi. Media w Polsce były dokładnie poinformowane, w jakich produkcjach brałam udział i udostępniały oficjalne zwiastuny filmów ze mną w roli głównej - twierdzi Janoszek. - W swojej książce jasno odcięłam się od opinii, bym była wielką gwiazdą i wytłumaczyłam, skąd bierze się zainteresowanie moją osobą - dodaje. Jej posty można zobaczyć w galerii, którą zamieszczamy niżej.

Taylor Swift pozwała sprzedawcę za wyciek jej płyty. Pójdzie do więzienia!

Źródło: Natalia Janoszek ma dowody na swoją karierę? Tak odpowiedziała Stanowskiemu!