Edyta Folwarska

i

Autor: AKPA Edyta Folwarska

Mobbing w mediach wśród gwiazd! Edyta Folwarska przerwała milczenie [TYLKO U NAS]

2023-01-24 14:37

O tym mówi dziś każdy! Edyta Folwarska udzieliła nam wywiadu, w którym odniosła się do mobbingu w mediach. Okazuje się, że nie jest jedyna i sama padła jego ofiarą - podobnie jak jej koleżanka z branży Anna Wendzikowska. Fai gwiazdy są w ogromnym szoku!

Edyta Folwarska jest ostatnio na językach wielu osób. Popularna dziennikarka disco polo zdobyła jeszcze większy rozgłos, wydając książki o tematyce miłosno-erotycznej. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej, gdy świat obiegła informacja, że jedna z jej książek nosząca tytuł "Pokusa" zostanie zekranizowana. Już w piątek 27 stycznia odbędzie się głośna premiera jej dzieła, które zostało wyreżyserowane przez Marię Sadowską. W związku z premierą filmu, zarówno Edyta Folwarska, jak i Maria Sadowska odwiedziły Radio SuperNova i udzieliły obszernego wywiadu nie tylko na temat współpracy i ekranizacji "Pokusy", ale dodały także coś od siebie. Gwiazda telewizji disco polo, wyjawiła długo skrywaną tajemnicę na temat mobbingu, który przeżyła w pracy na własnej skórze!

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Folwarska zalała się łzami. 'Tak mało ludzi we mnie wierzyło'

SuperNova - Radek Liszewski [WYWIAD]

Mobbing wśród gwiazda - Edyta Folwarska nie jest jedyna

Jeszcze nie tak dawno było głośno o dziennikarce Dzień Dobry TVN - Annie Wendzikowskiej, która wywołała w mediach burzę, po tym jak ujawniła dlaczego zakończyła współpracę ze śniadaniówką. Celebrytka nie tylko oskarżyła stację o mobbing, ale także ie gryząc się w język opisała całą sytuację, która kiepsko wpłynęła na jej psychikę. Teraz okazuje się, że podobną sytuację przeżyła Edyta Folwarska. W wywiadzie z naszym radiowcem Kubą Adamiakiem, który znajdziecie poniżej, powiedziała że wiele razy spotkała się w pracy z mobbingiem, wylała przez to wiele łez, a później wykorzystała swoje niemiłe doświadczenia pisząc książkę.

- Powoli, jeśli chodzi o środowisko dziennikarskie, wychodzą na jaw takie kwiatki, jak historia Anny Wendzikowskiej, która ujawniła, dlaczego odeszła z TVN-u. Myślę, że wielu aktorów i aktorek również mogłoby opowiedzieć, jak wyglądają kulisy planów niektórych sesji zdjęciowych, jak wygląda praca w telewizji. Przecież mobbing jest na porządku dziennym. Sama to przeżywałam (...) Ile razy z płaczem wróciłam do domu? Mówię o telewizji i ogólnie o pracy w mediach. Ile razy ja chciałam rzucić tę robotę. Ale przecież kocham to, kocham pracę z gwiazdami, przeprowadzać wywiady, pracę przed kamerą. I co? Albo zaciskasz zęby i realizujesz swoje marzenia, znosząc ten mobbing, albo idziesz pracować na kasie.

Edyta Folwarska dodała także jak zaczynała się jej kariera i że miała wiele wspólnego ze środowiskiem piłkarskim, w którym także dzieją się różne, niemiłe historie.

- ja zaczynałam od piłki nożnej, boksu i pływania. Środowisko piłkarskie nie jest mi obce, bo znam wielu piłkarzy prywatnie, przyjaźnimy się, znam też wielu ze względu na moje koleżanki, które chciały być WAG’s i przeżyły bardzo przykre historie. Opowiadałyśmy je sobie jak to dziewczyny. Ta zapłakana, ta zapłakana. Pomyślałam, że wykorzystam tę wiedzę w książce

TYLKO U NAS możecie posłuchać całego wywiadu z Edytą Folwarską, w którym opowiada między innymi o swoich niemiłych doświadczeniach związanych z mobbingiem.

Listen to "Pokusa Edyty Folwarskiej z premierą na całym świecie!" on Spreaker.
Sonda
Obejrzysz film "Pokusa"?