RODZEŃSTWO GWIAZD

Młodsi bracia Tomasza Szczepanika to prawdziwi przystojniacy! To z nimi tworzy zespół Pectus

2024-05-22 13:24

Jest ich czterech: Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej. To właśnie oni, bracia Szczepanik od lat tworzą zespół Pectus i zachwycają słuchaczy. Dziś są popularni i wiodą piękne życie, jednak nie zawsze było tak kolorowo.

Zespół Pectus istnieje na rynku muzycznym od 2005 roku. Został założony w Rzeszowie i wcześniej miał całkiem inny skład, niż słyszymy i widzimy teraz. Wszystko zmieniło się w 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy ukazał się numer "Dla Ciebie", który został zagrany i zaśpiewany w braterskim składzie. Do Tomasza Szczepanika lidera grupy, dołączyli jego trzej młodsi bracia. Mowa o Marku, który w grupie gra na perkusji i śpiewa, Mateuszu odpowiadającym za bas i za śpiew, a także o śpiewającym Macieju i również grającym na gitarze. Panowie tworzą nie tylko świetny boys band na scenie, ale i w domu. Łączą ich bardzo bliskie relacje, co jest dla nich największym skarbem.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Tomasza Szczepanika ma 11 lat. Stanisław to jego oczko w głowie. Podobny do taty?

Najwięksi przystojniacy z lat 90. Kiedyś byli bożyszczami kobiet!

Bracia Szczepanik z zespołu Pectus

Od 2012 roku bracia Szczepanik tworzą dla swoich fanów muzyczną ucztę. Wydają nowości, koncertują i zarażają wszystkich pięknymi melodiami. Wielkim wsparciem są dla nich ich żony i dzieci, ale także rodzice, którzy ich wychowali. Mimo ogromnej miłości ojca i matki, nie mieli kolorowego życia, ale zacznijmy od początku.

Gdy Tomasz Szczepanik miał zaledwie 5 lat, na świat przyszli jego bracia, bliźniacy - Marek i Mateusz. Po dwóch latach doczekali się kolejnego brata, czyli Maćka. Pochodzili z biednej rodziny, lecz mieszkanie w pokoju z kuchnią mocno wzmocniło ich więzi. Wprowadzone przez rodziców wartości ukształtowały ich charaktery, a brak ciepłej bieżącej wody, nie spowodował, że w swoim domu czuli się źle. Wręcz przeciwnie. Artyści z grupy Pectus mieli kochający dom, a dzięki rodzicom i tego co im przekazali, są dziś naprawdę wysoko. Bracia Szczepanik są nierozłączni nawet na scenie, a więź, która ich łączy jest dla nich prawdziwym skarbem, czego śmiało można im pozazdrościć! Zdjęcia Tomasza, Marka, Mateusza i Maćka Szczepanik, znajdziecie w naszej galerii.

Listen on Spreaker.