MiłyPan szczerze o pracy w TVP. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał!

i

Autor: AKPA MiłyPan szczerze o pracy w TVP. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał!

MiłyPan szczerze o pracy w TVP. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał!

2023-01-18 11:42

Nie od dziś wiadomo, że Telewizja Polska wzbudza wiele kontrowersji. Czarne chmury często gromadzą się nad wiadomościami, ale też nad gwiazdami które współpracują z tą telewizją. Znany i lubiany artysta disco polo - MiłyPan, który często występuje na koncertach TVP, wypowiedział się o pracy w tym miejscu. Jego odpowiedź na pytanie fana zaskakuje!

MiłyPan, to tak naprawdę Piotr Kołaczyński który od lat podbija branżę disco polo. Choć w programie Disco Star nikt nie dawał mu nadziei na głośną karierę, to wokalista poszedł za ciosem i dziś jest o nim naprawdę głośno. Wszystko zaczęło się od piosenki "Królowa", notującej na samym YouTube ponad 138 milionów odsłon! Nie można również zapomnieć o innych kawałkach artysty, które nie dość że nazywane są prawdziwymi hitami to jeszcze gromadzą miliony odsłon. MiłyPan często jest gościem Telewizji Polskiej. Szczególnie widać go na wielkich koncertach, podczas Sylwestra Marzeń, a nawet podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki.

ZOBACZ TAKŻE: Paula Karpowicz dała na licytację WOŚP 2023 coś bardzo cennego. To marzenie jej fanów!

Miły Pan - kiedy jest niemiły (szybkie pytania)

MiłyPan o pracy dla TVP

MiłyPan jest aktywny w mediach społecznościowych i często robi swoim fanom pogadankę i zabawę w Q&A (pytania i odpowiedzi). Tym razem jedna osoba zdecydowała się na odważne pytanie w stronę artysty, dotyczące jego występów w Telewizji Polskiej:

- Czemu występujesz w TVP? ??

Nie da się ukryć, że w ostatnich latach Telewizja Polska mocno zainteresowało się muzyką disco polo, co widać i słychać na ich wielkich koncertach. Wybór ten stał się mocno atakowany przez widzów nie tylko jeśli chodzi o nurt muzyczny, ale także o gwiazdy - dlaczego występują w tej telewizji. MiłyPan nie przeszedł obok pytania swojego fana obojętnie i odpisał:

- Bo jestem obok polytyky, a dla dobra mojej pracy to coś cudnego.

Możemy się domyślać, że artyście umknęło w odpowiedzi słowo "daleko" i powinno być "bo jestem obok polityki daleko". Jesteście zaskoczeni jego odpowiedzią?

MiłyPan - instagram

i

Autor: screen z IG/najmilszypan