Miejska Liga Esportowa

i

Autor: materiały prasowe

Miejska Liga Esportowa 2022 - jak się zgłosić na turniej? Co jest do wygrania?

2022-04-25 11:30

Miejska Liga Esportowa właśnie ogłasza swój pierwszy turniej z nagrodami o wartości ponad 10.000 zł. Jak się zgłosić? Do kiedy trwa pierwszy etap, a kiedy jest finał? Najważniejszcze szczegóły dotyczące wydarzenia, znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Miejska Liga Esportowa 2022 - kiedy?
  2. Miejska Liga Esportowa 2022 - nagrody

Miejska Liga Esportowa 2022 - jak się zgłosić na turniej? Co jest do wygrania? To interesuje wiele osób. Rusza Miejska Liga Esportowa. Ponad 20 drużyn w zmaganiach półfinałowych online, wielki finał w Centrum Multimedialnym Natura w Ostrołęce, setki widzów i znani goście, a także pula nagród wartości ponad 10 000 zł. Takie atrakcje przygotowali organizatorzy MLE - ekipa Flowmakers oraz uczniowie ostrołęckiego ZSZ Nr 3.

Miejska Liga Esportowa 2022 - kiedy?

Miejska Liga Esportowa 2022 odbędzie się już 5 czerwca 2022 roku. Zapisy drużyn odbywają się do 30 kwietnia przez oficjalną stronę internetową www.miejskaligaesportowa.pl.

Organizatorami wydarzenia są: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Ostrołęka, ROCCAT Sprzęt Geamingowy, Multimedialne Centrum Natura, BEE HERO – Sports Center, Ogród Smaków, mojaostrołeka, e-ostrołeka, radio SuperNowa i radio OKO. Nie czekaj! Sprawdź się, skompletuj swoją drużynę i zawalcz o atrakcyjne nagrody.

Smolasty (Szybkie Pytania)

Miejska Liga Esportowa 2022 - nagrody

Co można wygrać podczas Miejskiej Ligii Esportowej? Nagrody to między innymi: riot points, sprzęt gamingowy oraz limitowane gadżety. Więcej informacji i regulamin, znajdziesz TUTAJ.