Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA, Instagram/wisniewska_pola

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia z wesela. Internauci zachwyceni jego piątą żoną

2022-09-22 15:57

Michał Wiśniewski od 2020 roku jest szczęśliwy u boku Poli. Piątą wybrankę swojego serca poślubił w dobie pandemii, dlatego nie było szans, aby wyprawić huczne wesele. Obostrzenia zniknęły, para odnowiła przysięgę małżeńską, a teraz chwalą się zdjęciami z uroczystego przyjęcia. Internauci są zachwyceni żoną muzyka, która w dwóch kreacjach wyglądała przepięknie!

Michał Wiśniewski to artysta, o którym zawsze jest bardzo głośno. Nie dość, że wyróżnia się czerwoną fryzurą, to jeszcze zespół do którego należy jest chodzącą legendą! Mowa oczywiście o grupie Ich Troje, która w 2022 roku obchodziła swoje 25-lecie. Artysta słynie również z ciętego języka, a także z bujnego życia osobistego. Od dawna na świeczniku wielu osób jest życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego. Artysta w swoim "dorobku" ma aż pięć żon, a niedawno zdecydował się na odświeżenie przysięgi małżeńskiej. Przypomnijmy, że pierwszą żoną artysty w latach 1996-2001 była Magdą Femme, drugą od 2002 do 2006 roku Mandaryna, trzecią w latach 2006-2011Anna Świątczak, natomiast czwartą od 2012 do 2019 roku Dominika Tajner. Piątą żoną Michała Wiśniewskiego od 2020 roku jest Pola Wiśniewska. Owocem tej miłości jest syn Falco Amadeus, który przyszedł na świat w 2021 roku. 

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski - ślub z Polą

Michał Wiśniewski ożenił się w 2020 roku z Polą, jednak ze względu na panującą wówczas pandemię i obostrzenia z nią związane, nie mogli wyprawić hucznego wesela. Impreza doszła jednak do skutku, ponieważ państwo Wiśniewscy 6 września 2022 roku odnowili przysięgę małżeńską. Po wszystkim wyprawili huczne wesele, na którym świętowali nie tylko swoją miłość, ale także 50. urodziny artysty. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z wesela Michała Wiśniewskiego. Jego żona Pola w dwóch kreacjach wyglądała przepięknie!

- Piękna jak królewna

- Milo się na was patrzy

- Pięknie wyglądaliście. Wszystkiego dobrego

- Pola piękna kobieta. Wszystkiego najlepszego

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?