dzieci gwiazd

Michał Wiśniewski pokazał 20-letnią córkę. Od Fabienne ciężko oderwać wzrok!

2024-07-09 14:32

Michał Wiśniewski ma sześcioro dzieci, w tym trzy córki. Najstarsza to Fabienne, która jest owocem miłości artysty z piosenkarką Mandaryną. Jak dziś wygląda 20 latka? Córka lidera Ich troje wyrosła na piękną kobietę od której ciężko oderwać wzrok. Michał Wiśniewski jest z niej bardzo dumny!

Nie jest tajemnicą, że Michał Wiśniewski był w kilku poważnych związkach i z wieloma kobietami ma potomków. Lider Ich Troje pierwszy ślub wziął w 1996 roku z Magdą Femme, jednak ten związek trwał tylko do 2001 roku. Od 2002 roku przez cztery lata żoną artysty była Marta Mandrykiewicz, znana wszystkim jako Mandaryna i z tego małżeństwa para ma dwójkę dzieci Xaviera Michała oraz Fabienne Martę. Trzecią żoną artysty w latach 2006-2011 była Anna Świątczak, z którą również ma dwójkę dzieci - Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Jak dobrze wiemy to nie koniec miłosnych wojaży Wiśniewskiego. Jego czwartą żoną przez siedem lat była Dominika Tajner, a piątą żoną od 2020 roku jest Pola Wiśniewska, z którą artysta ma dwóch synów Falco Amadeusa i Noël Cloé.

ZOBACZ TAKŻE: Doda nie przyszła odebrać nagrody. Jej manager wygłosił mocne przemówienie w jej imieniu

ESKA2: Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego. Z kim związany był lider Ich Troje?

Tak wygląda piękna córka Michała Wiśniewskiego - Fabienne

Dzieci dla Michała Wiśniewskiego to największe szczęście. Kocha je nad życie i często pokazuje w social mediach jak wspólnie spędzają czas. Ostatnio artysta pochwalił się zdjęciem swojej córki Fabienne, która jest owocem małżeństwa lidera z Mandaryną. Fabienne przyszła na świat w 2003 roku i lada moment będzie obchodzić swoje 21. urodziny. Choć wiele osób pamięta ją jeszcze jako małą dziewczynkę, dziś jest nie do poznania i ciężko oderwać od niej wzrok. Fabienne Wiśniewska jest studentką ASP i od 2022 roku spełnia się na wydziale graficznym. Co ciekawe zamiłowanie do sztuki odziedziczyła po dziadkach, bowiem ojciec lidera Ich Troje był malarzem, a dziadek ze strony mamy również miał dryg do malarstwa. Jak dziś wygląda 20-letnia Fabienne? Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny wyrosła na piękną kobietę!

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda 15-letnia córka Nataszy Urbańskiej. Kalina odziedziczyła talent aktorski po mamie!