Michał Wiśniewski

i

Autor: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski jurorem w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kogo zastąpi?

2021-07-13 9:44

Michał Wiśniewski to jeden z popularniejszych artystów w naszym kraju. Dosyć często jest o nim głośno, a to wszystko za sprawą życia osobistego i spraw sercowych. Teraz okazuje się, że wokalista wchodzi na wyższy poziom i zacznie przygodę w telewizji. Michał Wiśniewski wcieli się w jurora show Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kogo zastąpi? Czy to koniec z karierą w branży muzycznej?

Michał Wiśniewski jurorem w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kogo zastąpi? Ta informacja może zaciekawić wiele osób. Michał Wiśniewski słynie najbardziej ze swoich czerwonych włosów i piosenek, które zna każdy i można powiedzieć, że są klasykami! Jednym z popularniejszych hitów artysty jest numer A wszystko to... (Bo Ciebie kocham), ale nie można zapomnieć także o kawałkach takich jak Powiedz, Wypijmy za to, czy też Zawsze z Tobą chciałbym być. Oprócz muzyki, wokalista słynie również z tego, że jest o nim zawsze bardzo głośno, a to wszystko za sprawą wizerunku i życia prywatnego. Wielkimi krokami zbliża się nowa, piętnasta edycja show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wśród uczestników, którzy będą wcielać się w różnych artystów jest między innymi Paulina-Sykut-Jeżyna, Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan oraz Katarzyna Łaska. To jednak nie koniec niespodzianek. Okazuje się, że Michał Wiśniewski będzie jurorem nowej edycji! Kogo zastąpi? Czy to oznacza koniec jego kariery w branży muzycznej?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Anna Maria Sieklucka zachwyciła jako Justyna Steczkowska

Michał Wiśniewski w nowej roli

To już pewne. Michał Wiśniewski będzie jurorem 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czyje miejsce zajął artysta? Jak się okazuje, gwiazdor zastąpi Kacpra Kuszewskiego, który zasiadał na jurorskim fotelu od dziewiątej edycji show. Taka zmiana to ogromne zaskoczenie dla wielu osób. Jak Michał Wiśniewski poradzi sobie w nowej roli? Tego dowiemy się już jesienią, kiedy oficjalnie wystartuje show w telewizji. Możemy być jednak pewni, że Michał Wiśniewski na pewno nie zrezygnuje z kariery muzyka i z pewnością usłyszymy go jeszcze nie raz na koncertach.

Źródło: Michał Wiśniewski jurorem w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kogo zastąpi?