Beata Kozidrak Michał Szpak

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

zrobiło się gorąco

Michał Szpak pocałował Beatę Kozidrak! Wszystko się nagrało. Chwilę wcześniej zaśpiewali hit Madonny

2023-08-22 10:35

Pierwszy dzień Top Of The Top Sopot Festival 2023 za nami. Na scenie zaprezentowała się plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej. Żaden z występów nie wywołał jednak takich emocji, jak ten, który dał Michał Szpak. Wokalista połączył siły z Beatą Kozidrak, a pod koniec skradł jej całusa na oczach publiczności i widzów.

O tym występie na Top Of The Top Sopot Festival 2023 mówią dziś wszyscy! Michał Szpak był jedną z gwiazd pierwszego dnia wydarzenia. Zeszłoroczny laureat Bursztynowego Słowika zaprezentował na scenie medley utworów. Jego show rozpoczęło się od wykonania piosenki Dziwny jest ten świat, którą Michał wykonał podczas castingu do programu X Factor. Później przyszedł czas na Color Of Your Life, z którą reprezentował Polskę na Eurowizji w 2016 roku oraz premierowy singiel zatytułowany Gaja. Zdecydowanie najwięcej emocji wywołał jednak występ z wielkim hitem Madonny z 1989 roku - Like a Prayer. U boku piosenkarza na scenie pojawiła się ikona polskiej muzyki, nierzadko określana mianem "polskiej Madonny" Beata Kozidrak. Artysta nie mógł się powstrzymać i skradł Kozidrak całusa na oczach całej Polski!

Zobacz też: Sylwia Grzeszczak wystąpiła Z NIM na scenie. Fani czekali na to od lat! Wzruszenie gwarantowane

Michał Szpak o swoim nowym alterego, czyli Jowiszji

Michał Szpak pocałował Beatę Kozidrak

Michał Szpak i Beata Kozidrak wiedzą, jak zrobić show. Udowodnili to podczas Top Of The Top Sopot Festival. Ich występ z piosenką Like a Prayer to jeden z najszerzej komentowanych momentów pierwszego dnia wydarzenia. Nie powinno to nikogo dziwić, biorąc pod uwagę spotkanie tak wielkich gwiazd. Gorącą atmosferę podkręcił fakt, iż na scenie doszło do pocałunku! Tuż przed zejściem ze sceny Szpak zbliżył się do Kozidrak i pocałował ją prosto w usta. Chyba się tego nie spodziewała!

Źródło: Michał Szpak pocałował Beatę Kozidrak! Wszystko się nagrało. Chwilę wcześniej zaśpiewali hit Madonny