taniec z gwiazdami

Michał Kassin nie ma litości dla Roxie Węgiel. Przyłapano ich na próbie TzG. Co za wygibasy!

2024-02-27 13:34

Roksana Węgiel i Michał Kassin przygotowują się do swojego debiutu w programie "Taniec z gwiazdami". Wokalistka i jej partner chcą pokazać się z jak najlepszej strony. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia z ich próby, na których 19-latka wygląda nie jak amatorka, a jak profesjonalna tancerka. Mało kto zdobyłby się na takie pozy!

"Taniec z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami, a Roksana Węgiel i Michał Kassin nie próżnują podczas prób do pierwszego odcinka show. Dla obojga jest to wyjątkowa chwila. Roxie po raz pierwszy podda ocenie swoje umiejętności w tańcu towarzyskim, natomiast jej partner zaliczy swój debiut pośród innych, znanych już widzom formatu profesjonalistów. Nie jest tajemnicą, że gwiazda od dawna otrzymywała propozycje udziału w show, jednak przez lata odmawiała. Jak wyjaśniła w rozmowie z ESKA.pl, prezentowane w programie układy choreograficzne były dla niej zbyt sensualne.

Dostawałam propozycje wielokrotnie, ale czułam, że jeszcze jestem za młoda, że to jeszcze nie jest ten moment, bo te choreografie są często takie sensualne i wymagają pewnej dojrzałości emocjonalnej, więc nie chciałam pchać się na głęboką wodę w wieku 15 czy 16 lat, a teraz czuję, że to jest idealny moment - wyjaśniła.

19-letnia dziś piosenkarka poważnie podeszła do udziału w kultowym formacie. Roxie i Michał właściwie od początku lutego przygotowują się do pierwszego odcinka, a patrząc na zdjęcia z prób, nietrudno zauważyć, że złapali flow.

Zobacz też: Tak mieszka Roksana Węgiel po przeprowadzce. Luksus, szarość i duże pomieszczenia

Roxie Węgiel była fanką królowej życia!

Roksana Węgiel w "TzG". Co za pozy!

Roxie już odlicza dni do premiery "Tańca z gwiazdami". Jej taneczny partner Michał Kassin nie traktuje jej pobłażliwie i sporo wymaga. Efekty zdają się być piorunujące. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia z jednego z treningów pary, a od samego patrzenia na nie można nabawić się zakwasów. Piosenkarka i tancerz zdecydowali się na zaprezentowanie skomplikowanych póz, często wykorzystujących elementy akrobatyczne. Zobaczcie sami! Ich debiut w "Tańcu z gwiazdami" może przejść do historii.

Źródło: "Taniec z gwiazdami 2024". Michał Kassin nie ma litości dla Roxie Węgiel. Przyłapano ich na próbie. Co za wygibasy!