para, związek

i

Autor: pixabay.com

Mężczyźni o tych imionach to mistrzowie flirtu. Im nie oprze się żadna kobieta!

2023-05-19 12:16

Mówi się, że imiona określają pewne cechy naszego charakteru i okazuje się, że coś w tym jest! Czy wiesz, że właśnie po imionach mężczyzn możemy dowiedzieć się, czy są mistrzami flirtu i podrywu? To nie żart - tym panom nie oprze się żadna kobieta! Sprawdź naszą listę.

Imię to wizytówka każdego człowieka, które jest z nim przez całe życie. Czy wiesz, że ezoterycy są wręcz przekonani, że każde imię ma w sobie pewne właściwości, które wpływają na cechy naszego charakteru? Przeglądając księgę imion i wyszukując imiona naszych bliskich, możemy natknąć się na wiele podobieństw, które nie są wyssane z palca! Dla przykładu Zofia jest zaradną, pracowitą i rozsądną kobietą, a Paweł na każdym kroku i we wszystkim musi być lepszy. W ramach rozrywki przygotowaliśmy dla Was listę na której znajdziecie imiona mężczyzn, którzy są mistrzami flirtu. Im nie oprze się żadna kobieta, jednak jest jeden haczyk. Mimo iż są królami podrywu, to ich uczucia nie są jednak stałe. Taki związek na dłuższą metę może nie mieć sensu!

Mama to KRÓLOWA PRZYPAŁÓW?! Dzień Matki #EwelinaPyta

Mężczyźni o tych imionach to mistrzowie flirtu - LISTA

Kto jest mistrzem podrywu? Kto potrafi w pięć sekund rozkochać w sobie kobietę? Ci panowie są mistrzami podrywu!

  • Patryk - zadbany facet, który ma błysk w oku i potrafi być nie tylko czułym kochankiem, ale i mężem. Gdy umawia się z kobietą na randkę otwiera jej drzwi do samochodu - uwaga, robi to tylko na pierwszej randce!
  • Paweł - flirciarz jakich mało, ponieważ podrywa kobiety nawet będąc w związku. Jest kochankiem idealnym, a w łóżku nie oprze mu się żadna kobieta.
  • Filip - potrafi powiedzieć komplement, ale przede wszystkim czynami podbija serca kobiet. Wie jak sprawić przyjemność i ciężko mu się oprzeć!
  • Piotr - nie narzeka na niepowodzenie. Chce być kochanym ale ucieka, gdy okazuje mu się uczucia. Jeśli wyniósł dobre wzorce od rodziców, powieli je. Jeśli nie. będzie wspaniałym kochankiem i fircykiem, ale ciężko będzie mu się ustabilizować.
  • Kacper - w uczuciach jest dość narwany i poszukuje przygód. Nie da się uwiązać, ale dąży do stworzenia stabilnego ogniska domowego.
  • Alan - mężczyzna o tym imieniu obdarzony jest niewyczerpalną energią i urokiem osobistym, który nie raz pomaga wychodzić mu z tarapatów. Lubi być w centrum zainteresowania, potrafi rozmawiać z kobietami, ma interesującą osobowość i ogromny temperament
  • Olgierd - zgrywa brutalnego macho, ale w głębi duszy jest uczuciowym i wrażliwym mężczyzną. Szybko się jednak nie ustatkuje. Jest szarmancki i dystyngowany, czym nieodwołalnie zniewala płeć przeciwną. Dodatkowo podbija serca wystudiowanym wdziękiem i męską stanowczością.

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?