facet

i

Autor: pixabay.com

Mężczyźni o tych imionach to geniusze! Potwierdzają to nawet naukowcy

2021-04-28 14:14

Mężczyźni o tych imionach to prawdziwi geniusze! Badania naukowców nie kłamią i jasno pokazują, którzy mężczyźni należą do osób szczególnie wybitnych. Mowa o tobie? Sprawdź już teraz listę męskich imion, które zdaniem uczonych są niezwykle inteligentne!

Szukasz idealnego imienia dla swojego synka? Wszyscy mężczyźni o poniżej wymienionych imionach są geniuszami, więc może warto pochylić się nad jednym z nich? Według naukowców z Moose Roots te męskie imiona są pisane osobom wybitnym! Jako, że w każdej legendzie zawsze znajduje się ziarnko prawdy, postanowiliśmy sprawdzić, o jakich męskich imiona mowach. Naukowcy przeanalizowali 15 tysięcy imion dla ludzi, którzy w swoim życiu odnieśli spektakularny sukces na wielu różnych płaszczyznach. Dzięki tym obliczeniom, byli oni w stanie wyciągnąć listę imion męskich, które należą do osób genialnych pod niemalże każdym względem. Mężczyźni o niżej wymienionych imionach czują się mocni w wielu różnych dziecinach. Zajmują się muzyką, literaturą, sztuką plastyczną, a nawet matematyką, czy też filozofią. Są wszechstronnie utalentowani i potrafią rozwiązać każdy napotkany na swojej drodze problem. Czy jest tu może twoje imię, a może ktoś z bliskich ci osób, które znasz je nosi?

Te imiona pojawiały się w polskich piosenkach. Znasz je? Sprawdź! [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Jakiego imienia brakuje w tym fragmencie piosenki? Baśka miała fajny biust, Ania – styl, a Zośka – coś, co lubię. …. całowała cudnie, nawet tuż po swoim ślubie.

Mężczyźni o tym imionach to geniusze

  • Jan
  • Karol
  • Jakub
  • Jerzy
  • Paweł
  • Dawid
  • Ryszard
Najlepszy Koncert Świata
Źródło: Mężczyźni o tych imionach to geniusze! Potwierdzają to nawet naukowcy