ME siatkarek 2021: kiedy mecze Polski? O której oglądać? [TERMINARZ]

i

Autor: MAGDALENA PASIEWICZ/ SE ME siatkarek 2021: kiedy mecze Polski? O której oglądać? [TERMINARZ]

ME siatkarek 2021: kiedy mecze Polski? O której oglądać? [TERMINARZ]

2021-08-30 14:00

To będą bardzo emocjonujące dni w ramach Mistrzostw Europy siatkarek. Reprezentacja Polski dotarła do ćwierćwinału tego prestiżowego turnieju. Po wygranym meczu z Ukrainą, teraz przyszła pora na bardzo ciężkiego rywala. Z kim zagrają Polki? Kiedy i o której oglądać mecz?

ME siatkarek 2021: kiedy mecze Polski? To jest pytanie, na które próbują odpowiedź znaleźć siatkarscy kibice. Polskie siatkarki awansowały do ćwierćfinału Mistrzostw Europy po tym jak pokonały Ukrainę 3:1. Biało-czerwone jednak miały sporo problemów, a pełną kontrolę odzyskały dopiero w drugiej części czwartego seta. Tym razem w drodze po najwyższe wyróżnienie Starego Kontynentu na drodze podopiecznym Jacka Nawrockiego staną reprezentantki Turcji, które są aktualnymi wicemistrzyniami Europy. Turcja w 1/8 finału pokonała Czechy 3:1.

ME siatkówka 2021 - BILETY i CENY. Gdzie i po ile kupić bilety na mecze Polski?

Siatkarki reprezentacji Polski trenują na ...plaży w Szczyrku.

ME siatkarek 2021: kiedy mecze Polski?

Faza pucharowa Mistrzostw Europy siatkarek 2021 wkroczyła w decydujący moment. Polki świetnie radzą sobie w tym turnieju, a to oznacza, że mają naprawdę sporo szans na zdobycie mistrzostwa. Na inauguracji Polki ograły w czterech setach Niemki, następnie pokonały Greczynki 3:0 i Czeszki. Łatwo, szybko i przyjemnie także triumfowały nad Hiszpankami. Jednak w ostatnim meczu uległy Bułgarkom. Teraz po wygranym spotkaniu z Ukrainą biało-czerwone zmierzą się z Turcją.

Mecz Polska - Albania 2021: DATA, MIEJSCE, GODZINA, SKŁAD, BILETY, STATYSTYKI

Mecz Polska - Turcja odbędzie się we wtorek, 31 sierpnia 2021 roku o godzinie 19:30.

Sonda
Czy polskie siatkarki odniosą sukces na Euro 2021?
Źródło: ME siatkarek 2021: kiedy mecze Polski? O której oglądać? [TERMINARZ]