Magda Gessler z mężem

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Mąż Magdy Gessler z zarzutami. Waldemar Kozerawski ukarany przez kanadyjską Izbę Lekarską

2024-06-26 9:25

Media obiegły informacje, że mąż Magdy Gessler - Waldemar Kozerawski, stanął przed Trybunałem Dyscypliny Lekarzy i Chirurgów Ontario. Lekarz ma zapłacić karę finansową w wysokości 6 tysięcy dolarów, jednak okazuje się, że to tylko część restrykcji, jakie go dotknęły. Co się stało? Zarzuty szokują!

Magda Gessler od ponad 24 lat jest żoną Waldemara Kozerawskiego, z którym wzięła ślub ekumeniczny. Mężczyzna jest lekarzem mieszkającym w Toronto i mimo iż dzieli ich tysiące kilometrów, miłość między nimi wcale nie ustaje. Ona jest telewizyjną gwiazdą w Polsce, która prowadzi "Kuchenne rewolucje", a on rodzinnym lekarzem w Kanadzie, który główną praktykę prowadził w Mississauga w południowym Ontario w Kanadzie. W każdej wolnej chwili para stara się siebie odwiedzać i korzystają, by jak najlepiej spędzić ten czas we dwoje. Niedawno media obiegły informacje, że Waldemar Kozerawski pod koniec lutego tego roku został zawieszony w prawach do wykonywania zawodu. Jak donosi portal ShowNews, lekarz został ukarany, a stawiane mu zarzuty mocno szokują!

ZOBACZ TAKŻE: Nie uwierzycie co w młodości trenował Krzysztof Cugowski! Muzyka nie była jedyną miłością lidera Budki Suflera

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Waldemar Kozerawski z zarzutami. Został ukarany przez kanadyjską Izbę Lekarską

Według informacji zamieszczonych przez portal ShowNews, który powołał się na informacje zawarte na stronie internetowej College of Physicians and Surgeons of Ontario, zapadł wyrok w sprawie działalności lekarskiej męża Magdy Gessler. Waldemar Kozerawski nie dość, że otrzymał naganę od kanadyjskiej Izby Lekarskiej, to jeszcze jego praktyka została zawieszona na okres 8 miesięcy. To nie koniec, bowiem mężczyzna otrzymał także karę grzywny w wysokości 6 tysięcy dolarów. Co było powodem takich konsekwencji? Jak można przeczytać na stronie kolegium, które monitoruje i utrzymuje standardy postępowania lekarzy w Kanadzie (College of Physicians and Surgeons of Ontario), Waldemar Kozerawski "został zatrzymany za podróżowanie z Oxycocetem. Miał przy sobie także kilka innych leków na receptę, które nie zostały mu przepisane".

- Na początku maja 2021 r. dr Kozerawski po około dwóch tygodniach pobytu za granicą wrócił do Kanady na międzynarodowe lotnisko Pearson. Został zatrzymany za podróżowanie z Oxycocetem. Miał przy sobie także kilka innych leków na receptę, które nie zostały mu przepisane. (...) W toku tego dochodzenia wyszło na jaw, że kilka leków, w tym substancje kontrolowane, zostało przepisanych bliskiemu członkowi rodziny doktora Kozerawskiego, pacjentce A, i że przez ponad rok leczył ją z powodu wielu poważnych i przewlekłych schorzeń.

W raporcie kolegium można przeczytać także, że "zasady jasno mówią, że lekarzom nie wolno przepisywać ani podawać narkotyków członkom rodziny. Doktor Kozerawski przepisał oksykodon w dawce 80 mg 38 razy, łącznie 3580 tabletek w ciągu 10 lat. Miał trudności z odstawieniem Pacjenta A od narkotyku, jednak nie skontaktował się z konsultantem w sprawie strategii leczenia bólu. Na przykład, doktor Kozerawski zamienił oksykodon na multiwitaminowe placebo, nie informując o tym pacjenta".

Jak donosi portal Pudelek, mąż Magdy Gessler miał też wykonywać tej osobie zastrzyki z botoksu oraz przepisywać benzodiazepiny i leki przeciwpsychotyczne. Co ciekawe, mężczyzna przyznał się do faktów przedstawionych podczas przesłuchania, a College of Physicians and Surgeons of Ontario, określił na podstawie zeznań, że Kozerawski dopuścił się "haniebnego i/lub nieprofesjonalnego zachowania".

ZOBACZ TAKŻE: Nie uwierzycie jakie wakacje będzie miał syn Krzysztofa Rutkowskiego. Junior będzie pławił się w luksusach!