Mateusz Krzykała po zwycięstwie w The Voice Kids

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Mateusz Krzykała na Eurowizji Junior 2023? Zwycięzca The Voice Kids jasno o swoich planach!

2022-04-25 10:54

Za nami wielki finał piątej edycji The Voice Kids, w której triumfował podopieczny Cleo Mateusz Krzykała. Młody wokalista zdobył najwięcej głosów od widzów, dzięki czemu otrzymał nie tylko tytuł najlepszego głosu w kraju, ale również nagrodę pieniężną i kontakt płytowy. W wywiadzie udzielonym świeżo po wygranej zdradził, jakie są jego plany.

Mateusz Krzykała to piąty zwycięzca uwielbianego przez widzów programu The Voice Kids. Trzynastoletni wokalistka zachwycił już podczas przesłuchań w ciemno, śpiewając utwór Little Bif of Love. Po obejrzeniu występu wielu widzów miało wrażenie, że ten obdarzony charakterystyczną barwą głosu może sięgnąć po wygraną. Tak też się stało! Z etapu na etap Mateusz odsłaniał coraz więcej swoich zdolności, co w efekcie przełożyło się na wielką wygraną w finałowym odcinku show. Podopieczny Cleo zdobył nie tylko tytuł najlepszego młodego głosu w Polsce, ale również nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych i co z pewnością najważniejsze dla jego kariery muzycznej - kontrakt płytowy. Zwycięzca The Voice Kids 5 nie ukrywa, że właśnie spełniło się jedno z jego największych marzeń. W sferze pragnień pozostaje jeszcze udział w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Zobacz też: The Voice Kids 5 - Mateusz Krzykała zasłużył na wygraną? Komentarze widzów

Sonda
Czy Mateusz Krzykała powinien pojechać na Eurowizję Junior?

Mateusz Krzykała o Eurowizji Junior

Program The Voice Kids wylansował wiele gwiazd młodej sceny muzycznej. To właśnie tam zaczynały m.in. zwyciężczynie Eurowizji Junior Roksana Węgiel i Viki Gabor czy laureatka drugiego miejsca Sara James. Jak się okazuje, zwycięzca 5. edycji także ma nadzieję na reprezentowanie naszego kraju w konkursie. W rozmowie z dziennikarzem Pomponika wyznał, że możliwość wystąpienia na eurowizyjnej scenie to jego drugie, zaraz po udziale w programie, największe marzenie.

To jest moje drugie największe po Voice marzenie i to jest taki mój cel, do którego będę powoli dążyć po wydaniu mojego singla. Mam wrażenie, że będę startować [w preselekcjach] i że na pewno pojadę, zaśpiewam moją piosenkę - wyznał.

Myślicie, że miałby szansę na zajęcie równie wysokiego miejsca, co dziewczyny?

Cleo o Mniej znaczy więcej, płycie VinyLOVA i Eurowizji
Źródło: Mateusz Krzykała na Eurowizji Junior 2022? Zwycięzca The Voice Kids jasno o swoich planach!