Mateusz Ciawłowski

i

Autor: materiały prasowe Mateusz Ciawłowski

Mateusz Ciawłowski celebruje lato z piosenką Ten Vibe. Szykuje się nowy hit?

2022-08-02 9:49

Jeśli nie macie jeszcze swojego ulubionego hitu lata 2022, najnowsza propozycja od Mateusza Ciawłowskiego ma spore szanse uzupełnić jego brak i pomóc zapisać wakacyjne wspomnienia w muzyce. Mowa o kawałku Ten Vibe, który ukazał się wraz z teledyskiem. Sprawdźcie szczegóły!

Po półtorarocznej przerwie wydawniczej, Mateusz Ciawłowski prezentuje trzeci solowy singiel wraz z teledyskiem! Piosenka nosi tytuł Ten Vibe i powstała we współpracy artysty z Konradem Jażdżykiem i Miłoszem Fergińskim (duetem producenckim ze studia KOFEINA). „Tego Vibe’u” można posłuchać już we wszystkich serwisach streamingowych, a klip obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube Mateusza.

„Ten Vibe” to mariaż akustycznych dźwięków pianina, pulsującego brzmienia syntezatorów i wprawiających w pozytywny nastrój instrumentów dętych, który będzie doskonałym soundtrackiem do celebracji każdego dnia trwającego lata!

Stworzyliśmy Ten Vibe razem z chłopakami z KOFEINY latem 2020, kiedy przeprowadziłem się do Warszawy. Utwór długo czekał na swoją premierę, gdyż w tamtym czasie czułem, że to jeszcze nie jest jego moment. Odpowiednia chwila nadeszła tak naprawdę dopiero pod koniec zeszłego roku, gdy planowałem działania na 2022. Zależało mi, aby zaskoczyć czymś fanów. Chciałbym, by każdy podczas słuchania Tego Vibe’u, dzisiaj lub w przyszłości, mógł przenieść się myślami do wspomnień z wakacji. Z pewnością pomoże w tym towarzyszący piosence teledysk - mówi Mateusz.

Mateusz Ciawłowski - kto to?

Mateusz Ciawłowski to 22-letni wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów. Znany jest przede wszystkim ze swojej blisko 10-letniej działalności na platformie YouTube (356 tys. subskrypcji kanału), dzięki której zainteresował swoją osobą setki tysięcy internautów. Szeroką popularność zapewniła mu autorska seria „Piosenek z tekstów…” mamy, taty, babci czy nauczycieli (łącznie ponad 12,5 mln wyświetleń), obecność w aplikacji  TikTok (426 tys. obserwujących) i główna rola (Kuby) w kinowej produkcji „#Jestem M. Misfit”. Mateusz koncertuje po całej Polsce, gościnnie bierze udział w programach telewizyjnych, równolegle pracując nad debiutanckim albumem. Dwa poprzednie single Mateusza Ciawłowskiego: „Do Ciebie” oraz „Nie Ma Szans” spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez słuchaczy, odnotowując łącznie przeszło 630 tys. odtworzeń teledysków na YouTube i 115 tys. streamów na Spotify.

WSHV - Doda bez cenzury