KIEDYŚ I DZIŚ

Marta Manowska jest ulubienicą widzów TVP. Tak zmieniła się przez lata

2024-07-08 13:12

Marta Manowska zyskała ogromną sławę będąc gospodynią programów rozrywkowych takich jak "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". To właśnie tam pokazała się wszystkim z ogromnym sercem, szczerością i przyjaznym nastawieniem do wszystkich. Pamiętacie początki jej kariery? Przez lata przeszła niejedną metamorfozę.

Marta Manowska to bardzo ciepła postać w polskiej telewizji. Widzowie uwielbiają ją za jej sposób bycia, dobre serce i zawsze delikatne spojrzenie przepełnione radością. Szczególną rozpoznawalność zyskała dzięki prowadzeniu show telewizyjnego "Rolnik szuka żony", który emitowany jest od 2014 roku w TVP1. Widzowie mogą oglądać dziennikarkę także jako prowadzącą "Sanatorium miłości", w którym równie świetnie się odnajduje. Nie można zapomnieć także o "The Voice Senior", czyli muzycznym show dla uczestników po 60. roku życia. Manowska wciela się tam w rolę prowadzącej i zawsze ma dobry kontakt z uczestnikami. Co ciekawe Marta Manowska nie zaczęła swojej dziennikarskiej kariery od telewizji. Na początku była dziennikarką w Dzienniku Zachodnim, a w kolejnych latach zaczęła pracę w redakcji programów rozrywkowych.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska jest w ciąży? Fani "Rolnik szuka żony" nie mają wątpliwości

Tak wygląda luksusowa willa Bardowskich z programu „Rolnik szuka żony”

Marta Manowska - kiedyś i dziś

Marta Manowska to niesamowicie ciepła dziennikarka, obok której nie da się przejść obojętnie. Na jej temat ciężko znaleźć gorzkie słowa - i nie ma się co dziwić, w końcu bije z niej prawdziwe ciepło! Pamiętacie początki jej telewizyjnej kariery? Kiedyś wyglądała nieco inaczej i co ciekawe, raz miała nawet brązowe włosy. Zobaczcie w galerii zdjęcia Marty Manowskiej z kiedyś i dziś. Nie dość, że jest ciepłą osobą, to jeszcze jak z obrazka!