Marcin Maciejczak

i

Autor: AKPA // screen z Instagrama @marcinmaciejczak

GWIAZDY

Marcin Maciejczak został blondynem! Zaskakująca metamorfoza zwycięzcy The Voice Kids

2023-05-26 8:34

Marcin Maciejczak postawił na sporą zmianę w swoim wyglądzie! Utalentowany wokalista, który wygrał 3. edycję programu The Voice Kids, pochwalił się w mediach społecznościowych nową fryzurą. 17-latek postanowił rozjaśnić ciemne włosy. "Nowy ja" - napisał już jako blondyn.

Marcin Maciejczak uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Wokalista niejednokrotnie zaskoczył fanów, decydując się na odważne stylizacje, które podkreślały jego artystyczną wolność. Mimo że piosenkarz ma dopiero 17 lat, nie boi się podejmować stanowczych kroków i wyrażać siebie poprzez styl oraz nagrywaną muzykę. Wydana w ubiegłym roku EP-ka hypno to zbiór przemyśleń nie tylko Maciejczaka, ale całego pokolenia Z, które z jednej strony głośno domaga się swoich praw, a z drugiej cierpi na brak zrozumienia ze strony dorosłych. Inspiracją do stworzenia wydawnictwa była historia opisana w książce My, dzieci z dworca ZOO. Wszystko wskazuje jednak na to, że Marcin jest już gotowy na rozpoczęcie nowej ery w swojej twórczości. Nastoletni artysta poszedł o krok dalej, prezentując odmienioną fryzurę. Zwycięzca The Voice Kids 3 postanowił rozjaśnić swoje włosy i zadebiutował na Instagramie jako blondyn. 

W The Voice Kids zachwyciła coverem Tiny Turner. Dziś jest idolką polskich dzieci!

Marcin Maciejczak o życiowej przemianie, EP hypno i Eurowizji

Marcin Maciejczak został blondynem

To dopiero zaskoczenie! Marcin Maciejczak przyzwyczaił fanów do ciągłych zmian wizerunku, jednak ta najnowsza mocno zaskoczyła nawet najwierniejszych fanów. Wymarzony reprezentant Polski na Eurowizji zadebiutował na Instagramie w wersji blond.

Nowy ja - napisał pod selfie.

Fani, choć zaskoczeni, nie kryją zachwytu.

Wow 💫💫💫

osz kurde

uuuu ale slay!

Wow Marcin, mega zmiana - piszą.

Czyżby za zmianami w wyglądzie szły nowości muzyczne? Oby!

Źródło: Marcin Maciejczak został blondynem! Zaskakująca metamorfoza zwycięzcy The Voice Kids