Mandaryna

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Mandaryna KIPI SEKSEM w nowym klipie. W takiej odsłonie jej nie widzieliście!

2022-03-23 14:56

Wszystko wskazuje na to, że Mandaryna poważnie myśli o ponownym podbiciu rynku muzycznego. Do sieci trafił właśnie najnowszy klip gwiazdy zrealizowany do remiksu jednego z jej największych hitów. W czarno-białym wideo piosenkarka zmysłowo wije się przed kamerą, wprawiając fanów w zachwyt. Z takiej strony jeszcze jej nie znaliście!

Mandaryna wzięła sobie do serca prośby fanów i w ostatnim czasie stale raczy ich nowościami muzycznymi. Na początku marca swoją oficjalną premierę miał najnowszy singiel gwiazdy zatytułowany po(między). Piosenka jest pierwszym w repertuarze Marty Wiśniewskiej utworem, do którego sama napisała tekst. Tylko u nas tancerka i wokalistka zdradziła, co kryje się za słowami kompozycji. Nie minęło kilka tygodni, a Mandaryna ponownie zaskoczyła wszystkich wielbicieli, publikując w sieci wizualizację do remiksu jednego z jej największych hitów. Mowa o piosence Good Dog Bad Dog, która promowała wydany w 2009 roku krążek AOK. Piosenka stale gości w koncertowej playliście Marty, a nakręcony do niej oficjalny wideoklip, w którym gościnnie pojawił się Gracjan Roztocki, jest uważany za jeden z najlepiej zrealizowanych w dorobku artystki. Po blisko 13 latach numer doczekał się inspirowanego latami 80. remiksu.

Sonda
Cieszy cię powrót Mandaryny?

Mandaryna w sexy wydaniu

Wokalistka ani na moment nie zwalnia tempa. Jej najnowszy klip zachwycił spragnionych nowości fanów. 

Oglądam i nie mogę się napatrzeć. Marta ruszyła "z kopyta" i karmi fanów tym, co lubią najbardziej. Ciekawymi i zaskakującymi projektami. Czy to w odbiorze audio, czy wideo. Marta życzę Ci wszystkiego, co najlepsze!

Z perełki wyczarowaliście diament. Świetny remix i te wizuale

Jakie to przyjemne. Kosmos! - piszą w komentarzach.

Cieszycie się z powrotu Mandaryny? Zachęcamy was do obejrzenia naszego wywiadu z artystką, w którym opowiada nie tylko o wspomnianym singlu po(między), remiksie Good Dog Bad Dog, ale także o nowej płycie i współpracy z dziećmi.

Mandaryna powraca!
Źródło: Mandaryna KIPI SEKSEM w nowym klipie. W takiej odsłonie jej nie widzieliście!