Mandaryna

i

Autor: ESKA//materiały prasowe TVP

Mandaryna jurorką w You Can Dance? Michał Wiśniewski NIE udzieliłby jej rad

2021-11-29 11:43

Za nami finał pierwszej edycji programu You Can Dance. Nowa generacja. Czy Mandaryna, która sama od wielu lat jest profesjonalną tancerką i ocenia zmagania najmłodszych, przyjęłaby posadę jurorki w telewizyjnym show? Czy mogłaby liczyć na rady od swojego byłego męża Michała Wiśniewskiego? Sprawdźcie, co nam powiedziała.

Mandaryna jurorką w You Can Dance? Nie jest tajemnicą, że zanim Marta Wiśniewska stała się jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek wczesnych lat 2000, podbijając listy przebojów hitami Here I Go Again czy Ev'ry Night, realizowała się już jako tancerka. Do dziś artystka prowadzi własną szkołę taneczną Mandaryna Dance Studio, gdzie przygotowuje najmłodszych do podbicia scen na całym świecie, a ostatnio oczarowała widzów autorskim spektaklem oŚĆ. Będącej na czasie z tym, co się dzieje w show-biznesie gwieździe nie umknęło zatem, że na ekrany telewizorów powrócił program You Can Dance. Tym razem gwiazdami formatu nie są dorośli, a dzieci. Tuż przed finałem, w którym nagrodę główną (100 tysięcy złotych) wygrała Karolina Olszewska, zapytaliśmy Mandarynę, czy przyjęłaby rolę jurorki, gdyby takowa została jej zaproponowana. Co nam powiedziała?

Sonda
Widziałbyś ją w roli jurorki?

Mandaryna w You Can Dance?

Choć Mandaryna z pewnością większości z was kojarzy się z muzycznymi hitami, to jest nie tylko bardzo zdolną, ale również utytułowaną polską tancerką. Gwiazda od lat nie tylko uczy tańca, ale również ocenia zmagania młodych tancerek i tancerzy z całego świata, będąc członkinią dwóch prestiżowych federacji tanecznych. Zapytana o to, czy przyjęłaby posadę w TVP artystka nie powiedziała nie. Zdradziła również, że Michał Wiśniewski, który sam jurorował w show TTBZ, raczej nie udzieliłby jej żadnych rad. Dlaczego?

Mandaryna szczera jak nigdy. Zdradziła nam wszystko!
Źródło: Mandaryna jurorką w You Can Dance? Michał Wiśniewski NIE udzieliłby jej rad