Małgorzata Tomaszewska

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@malgorzata__tomaszewska Małgorzata Tomaszewska jest w kolejnej ciąży

Gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży! Czy w końcu ujawni, kim jest jej partner?

2023-08-03 13:32

Prezenterka programu "Pytanie na śniadanie właśnie ogłosiła, że jest w ciąży. Za kilka miesięcy na świecie pojawi się jej kolejne dziecko. Obecnie jest mamą 5-letniego Enzo.

Małgorzata Tomaszewska to znana polska prezenterka telewizyjna, która od lat prowadzi "Pytanie na śniadanie", a także liczne wydarzenia organizowane przez telewizję publiczną.

Gwiazda szklanego ekranu była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym wybrankiem był kierowca o nazwisku Słomina, zaś drugim Ahmet Seyfi Yigit Tarci, z którym ma 5-letnigo syna Enzo. Oba związki zakończyły się rozwodami.

Małgorzata nie musiała jednak długo czekać na kolejną strzałę amora. Od dłuższego czasu spotyka się z tajemniczym nieznajomym i jak widać, miłość kwitnie, a zakochani już niedługo powitają na świecie swojego potomka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Małgorzata Tomaszewska spisała testament. Zrobiła to dla niego!

Eska Summer City Olsztyn w Fuego Infernal

Małgorzata Tomaszewska prezentuje ciążowe krągłości

34-letnia prezenterka spędza obecnie urlop w Grecji. Przebywając w tak pięknych okolicznościach przyrody, zdecydowała się podzielić z fanami cudowną informacją - Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem - napisała na Instagramie pod zdjęciem, na którym widzimy jak obejmuje ciążowy brzuszek.

Będzie kolejny ślub?

Wszystko wskazuje na to, że już za kilka miesięcy Małgorzata i jej partner zostaną rodzicami, a Enzo będzie miał rodzeństwo. Czas jednak pokaże, czy będzie to brat, czy może siostrzyczka.

Małgorzata Tomaszewska w jednym z wywiadów wyznała, że nie wyklucza kolejnego ślubu, jednak jeżeli już miałoby do niego dojść, o uroczystości będą wiedzieli wyłącznie najbliżsi. Wynika z tego, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" nie zamierza na razie zdradzać kim jest jest ukochany.

Źródło: Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży! Czy w końcu ujawni, kim jest jej partner?