Maja Krzyżewska

i

Autor: AKPA Maja Krzyżewska wróciła z Eurowizji Junior 2023.

Gwiazdy

Maja Krzyżewska wróciła do Polski. Nie obyło się bez komplikacji

2023-11-28 11:40

Maja Krzyżewska ma za sobą największą przygodę życia. 12-latka wystąpiła na Eurowizji Junior 2023 w Nicei i zdobyła jedno z najlepszych miejsc dla Polski w całej historii startów. Dziewczynka wróciła już do Polski, gdzie będzie mogła odpocząć po ciężkiej pracy, ale podróż nie odbyła się bez problemów!

Maja Krzyżewska reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2023. 12-latka zaśpiewała piosenkę I Just Need a Friend i zajęła o wiele lepsze miejsce niż przewidywali fani. Według przewidywań dziewczynka miała zająć około 10 miejsce, a ostatecznie w tabeli była na 6. miejscu i tylko kilka punktów zabrakło jej do wejścia do pierwszej piątki. To czwarte najlepsze miejsce Polski w historii. Wyżej były tylko Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James. Maja oraz cały zespół, który stał za przygotowaniami do jej eurowizyjnego występu mieli powody do świętowania. Jednak już dzień po finale konkursu musieli wrócić do Polski. Nie obyło się jednak przez przygód. Nie byli pewni, czy ich samolot w ogóle wystartuje!

Sara James po gali Fryderyków 2023

Maja Krzyżewska z problemami na lotnisku

Dzień po Eurowizji Junior 2023 polska delegacja udała się na lotnisko w Nicei. Na miejscu okazało się, że są pewne komplikacje. "Dobrze będzie, jeśli w ogóle wrócimy" - napisała na swoim Instagramie Maja Krzyżewska. Jak się okazało, lot był sporo opóźniony. Ostatecznie udało im się jednak wystartować i reprezentantka Polski jest już w kraju.

Maja Krzyżewska

i

Autor: Instagram.com/majakrzyzewska_official Maja Krzyżewska wróciła do Polski.

Eurowizja Junior 2023 - kto wygrał?

Zwyciężczynią Eurowizji Junior 2023 została 13-letnia Zoé Clauzure. Dziewczynka reprezentowała Francję z piosenką Cœur. To trzecie zwycięstwo Francji w ciągu czterech lat. Kraj ten jako drugi w historii wygrał dwa razy z rzędu. Wcześniej osiągnęła to tylko Polska.

Źródło: Maja Krzyżewska wróciła do Polski. Nie obyło się bez komplikacji