Magnum prezentuje numer Na dobre i na złe. Swój udział przy kawałku miał też Kuba z Playboys!

i

Autor: materiały prasowe Magnum prezentuje numer "Na dobre i na złe". Swój udział przy kawałku miał też Kuba z Playboys!

Magnum prezentuje numer "Na dobre i na złe". Swój udział przy kawałku miał też Kuba z Playboys!

2023-02-14 13:07

Najnowszy utwór grupy Magnum to powrót do najlepszych czasów muzyki Disco Polo, gdzie piosenki były bardzo melodyjne. Singiel utrzymany jest w klasycznym klimacie i opowiada o miłości „Na dobre i złe”. Za słowa i muzykę odpowiada zespół Magnum wspólnie z Jakubem Urbańskim z grupy Playboys. Sprawdźcie szczegóły!

Zespół MAGNUM został założony w 2000 roku. Założycielem, wokalistą, autorem muzyki i tekstów jest Remigiusz Hupiński. W styczniu 2000 r. zespół nagrał 12 utworów m.in. Serce moje chce biec, Teraz chcę, które zdobyły uznanie wśród wszystkich fanów muzyki disco polo i dance. Do dzisiaj te utwory są hitami, które śpiewa cała Polska. W październiku 2000 roku, zespół MAGNUM został zauważony i doceniony w trakcie muzycznych targów „Inter-Media” w Warszawie. Został wyróżniony tytułem Talent roku za najlepszą piosenkę dance i został odznaczony Złotą nutą 2000 przez Polskie Radio Program 1. Pod koniec 2012 roku ukazała się nowa płyta grupy Magnum - Podaruj miłość. 

Zespół ma na koncie wiele singli m.in.: Ona kręci mnie, Jesteś mym aniołem, Zwariowałem oszalałem, Ta dziewczyna jest inna i cały czas koncertuje. Aktualnie od tego roku zespół występuje w nowym składzie z żywymi instrumentami na scenie, takimi jak: perkusja, klawisze, saksofon, gitara i akordeon. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk do piosenki Na dobre i na złe. Za słowa i muzykę odpowiada zespół Magnum wspólnie z Jakubem Urbańskim z grupy Playboys.

Kuba Urbański z grupy Playboys nie wierzył, że jego żona jest w ciąży!