Magdalena Narożna wyjawiła, co z Krzysztofem. Dalej są razem?

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Magdalena Narożna skomentowała plotki o jej ciąży. Gwiazda powiedziała wszystko!

2023-10-18 15:44

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi jest w ciąży? Takich informacji w sieci i komentarzach fanów nie brakuje. Znana piosenkarka disco polo postanowiła się do nich odnieść w swoim najnowszym filmie opublikowanym na You Tube. Co powiedziała? Czy córka liderki Pięknych i Młodych będzie miała rodzeństwo?

Magdalena Narożna jest w ciąży?

Magdalena Narożna to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd disco polo w Polsce. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów na swoich profilach w mediach społecznościowych. Piosenkarka może też liczyć na spore zainteresowanie na koncertach, a także wystąpiła w kilku programach telewizyjnych. Magda przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że chętnie dzieli się z nimi swoim życiem. Na jej profilu na Instagramie mogliśmy obserwować, jak walczyła z dodatkowymi kilogramami, teraz jak dba o swoją formę, a także podziwiamy jej życie koncertowe zza kulis. Piosenkarka nie krępuje się też pokazywać w mediach swojej córki, na co nie decydują się wszystkie gwiazdy. Chętnie dodaje z nią fotki i filmiki. Dlatego nie brakuje pytań od fanów i domysłów nt. tego, czy Magdalena Narożna jest w ciąży i czy Gabi będzie miała rodzeństwo. Co na to sama liderka Pięknych i Młodych?

Magdalena Narożna kiedyś i dziś

Magdalena Narożna mówi o ciąży

Piosenkarka Magdalena Narożna zaczęła ostatnio się dość mocno udzielać na You Tube. Wokalistka założyła tam swój kanał, na który wrzuca różnego rodzaju filmiki. Jednym z formatów są jej odpowiedzi na pytania od fanów. To właśnie w takiej formule mogliśmy dowiedzieć się np., czy Magdalena Narożna jest singielką i dalej jest z Krzysztofem. Teraz gwiazda postanowiła wypowiedzieć się nt. ciąży. Jak przyznała - ciąża to najgłupsze plotki, które krążą na jej temat. Piosenkarka zdradziła, że zawsze rozśmiesza ją to, gdy czyta jednego dnia, że jest w ciąży, a następnego, że w niej nie jest. Albo np., gdy widzi artykuły o tym, że ma nowego partnera. Niektóre z mediów twierdziły nawet, że Magda ma więcej, niż jedno dziecko. Póki co nic tego nie zwiastuje, ale jesteśmy przekonani, że jeśli tylko tak się stanie, to prędko ogłosi to swoim fanom.

Źródło: Magdalena Narożna skomentowała plotki o jej ciąży. Gwiazda powiedziała wszystko!