Magdalena Narożna

i

Autor: Piętka Mieszko/AKPA

disco polo

Magdalena Narożna dostała nieprzychylny komentarz od fanki. Poszło o jedno słowo!

2023-12-08 15:18

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w sieci. Wokalistka regularnie publikuje dla swoich fanów update'y ze swojego życia. Dlatego nie dziwi, że ostatnio podzieliła się z nimi ważnym przekazem. Nie wszyscy przyjęli go jednak z uśmiechem. Pojawiły się i złośliwości.

Magdalena Narożna Instagram zapłonął

Magdalena Narożna przyzwyczaiła nas już do tego, że nie daje swoim fanom zapomnieć o sobie ani na chwilę. Zespół Piękni i Młodzi, w którym występuje wokalistka regularnie wydaje nowe piosenki, a wśród hitów, które stworzył są m.in. "Niewiara", "Ona jest taka cudowna" czy "Czułe słowa". Magdalena Narożna nie ogranicza się jednak tylko do wydawania nowych numerów. Piosenkarka regularnie koncertuje w całym kraju, a także pojawia się w programach telewizyjnych. By jednak fani byli na bieżąco z jej życiem, niemal codziennie dodaje nowe zdjęcia i relacje na swojego Instagrama. Profil Magdaleny Narożnej w tym serwisie obserwuje ponad 226 tysięcy osób. Nic zatem dziwnego, że wokalistka stara się zapewnić im regularny content. Pokazuje, jak gotuje, ćwiczy, a także chwile z jej córką Gabrysią. Ostatnio piosenkarka zamieściła w sieci jednak ważny przekaz.

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM

Magdalena Narożna z ważnym przesłaniem

Magdalena Narożna na swoim Instagramie zazwyczaj nie gryzie się w język i pisze to, co uważa za stosowne. Dlatego nieraz z jej ust możemy usłyszeć różne, odważne przekazy. Czasem publikuje tez odważne fotki. Ostatnio jednak z okazji 6 grudnia Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych postanowiła przypomnieć fanom o jednej ważnej rzeczy. Piosenkarka podkreśliła, że jesteśmy coraz bliżej świąt i zapytała, czy Mikołaj zawitał już u jej fanów. Podkreśliła też, że prezenty to jednak tylko dodatek, a ważne jest to, co mamy w sercach. Przy okazji złożyła życzenia z okazji "mikołajków". I właśnie z tego powodu jedna z obserwatorek postanowiła zostawić jej komentarz o treści: Udanych mikołajek chyba nie mikołajków..... Sama Magdalena Narożna do tej pory na niego nie odpowiedziała. 

Źródło: Magdalena Narożna dostała nieprzychylny komentarz od fanki. Poszło o jedno słowo!