Magda Gessler

i

Autor: wbf

Restauracje tylko dla zaszczepionych? Magda Gessler jest za, a Wy? [SONDA]

2021-09-01 8:41

Co Magda Gessler sądzi o pomyśle, żeby do restauracji miały wstęp wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko koronawirusowi? Restauratorka nie ma żadnych wątpliwości na temat takich restrykcji. Jej słowa wzbudziły wiele emocji...

Eksperci nie mają wątpliwości, że czwarta fala pandemii nie ominie także Polski. Procent ludzi zaszczepionych przeciwko COVID-19 jest w naszym kraju wciąż niewystarczający, żeby mówić o tzw. odporności zbiorowej. Lekarze są zgodni, że w takim przypadku wirusa może powstrzymać tylko dystans i codzienna ochrona, czyli mycie rąk i maseczki ochronne. 

Co zrobić, żeby tym razem uchronić przedsiębiorców przed zamykaniem sklepów i punktów gastronomicznych? Jednym z pomysłów, które są już wprowadzane w życie w wielu krajach, jest wstęp do placówek tylko dla osób z dowodem szczepienia. Dotyczy to m.in. restauracji. 

Restauracje tylko dla zaszczepionych? Magda Gessler komentuje

O pomyśle wypowiedziała się niedawno jedna z najbardziej znanych polskich restauratorek, Magda Gessler.

Do restauracji będą wchodzić ludzie zaszczepieni, wymazani, a jak nie, to nie wejdą, tak jak to jest w Austrii i Szwajcarii

- powiedziała niedawno Gessler w rozmowie z Plejadą. Jak łatwo się domyślić, jej opinia wywołała sporo emocji. Tym bardziej, że pomysł już wkrótce może zostać wcielony w życie także w Polsce.

Najlepiej niezaszczepieni niech wezmą i umrą .. I z głowy..

Dramat

Stracą klientów ???

A kiedy będą strzelać do nie zaszczepionych....????

- piszą przeciwnicy szczepień i restrykcji dla niezaszczepionych.

A Wy co o tym myślicie? Magda Gessler ma rację?

Sonda
Co sądzisz o tym pomyśle?
Eska Summer City Śląsk: Galeria Katowicka 27.08
Źródło: Restauracje tylko dla zaszczepionych? Magda Gessler jest za, a Wy? [SONDA]