Maciej Orłoś

i

Autor: Akpa Maciej Orłoś

Maciej Orłoś w Tańcu z gwiazdami? Oferują mu sumę, która zwala z nóg

2022-04-29 12:35

Maciej Orłoś nie może narzekać na brak zainteresowania mediów - jego nazwisko ostatnio dość często pojawia się w kolorowej prasie. W związku z tym produkcja "Tańca z Gwiazdami" postanowiła jeszcze raz spróbować namówić dziennikarza na udział w tanecznym show. Co na zachętę? Oczywiście pieniądze i na jaw wyszło, że to niemałe. Padła naprawdę konkretna kwota.

Maciej Orłoś przez lata kojarzony był z Telexpressem, z którym pożegnanie miał całkiem huczne. Wielu wróżyło mu koniec kariery, ale prezenter udowodnił, że nie potrzebuje współpracy z żadną stacją i działając na własną rękę również może cieszyć się niemalejącą popularnością. Na domiar wszystkiego ciekawscy z uwagą przyglądają się życiu prywatnemu Orłosia. Prezenter związał się z młodszą o 23 lata dziennikarką Pauliną Koziejowską. Gdy para publicznie przyznała się do swojego romansu w polskim show-biznesie na chwilę zawrzało.

Gorąca 20 radia ESKA - notowanie 22.04.2022

Maciej Orłoś Taniec z Gwiazdami

Nic więc dziwnego, że popularnym Maciejem Orłosiem ponownie zainteresowała się produkcja Tańca z Gwiazdami. Już jakiś czas temu dziennikarz mówił, że nie widzi się w tym formacie, jednak teraz stawka jest naprawdę wysoka. "Super Express" dotarł do informacji na temat tego, ile zaproponowano Maciejowi Orłosiowi za jeden odcinek na parkiecie. Czy tym razem przemyśli sprawę bardziej poważnie i jednak spróbuje swoich sił na parkiecie?

Cały czas się zastanawia. Średnio jest to dla niego opłacalne, bowiem ma dużo innych zobowiązań, z których musiałaby zrezygnować – poinformował Super Express.

Zaproponowali Maćkowi 13 tys. zł za odcinek – zdradził informator gazety.

Źródło: Maciej Orłoś w Tańcu z gwiazdami? Oferują mu sumę, która zwala z nóg