The Voice Senior 5: Waleria Molenda

i

Autor: screen z YouTube/The Voice of Poland The Voice Senior 5: Waleria Molenda

TA PANI MA TALENT

Ma tylko 142cm wzrostu! 86-latka z The Voice Senior zachwyciła widzów Telewizyjnej Dwójki

2024-01-19 12:33

Wyszła na scenę, oczarowała Alicję Węgorzewską i widzów przed telewizorami. Mowa o Walerii Molendzie, która kilkanaście lat temu postanowiła zawalczyć o swoje marzenia z dzieciństwa. Seniorka w życiu nie miała łatwo, jednak po burzy, w końcu wyszło słońce!

The Voice Senior to program uwielbiany przez widzów Telewizyjnej Dwójki. Od lat pozwala rozkoszować się piosenkami, które serwują utalentowani seniorzy. Przychodzą do programu pokonując swoje słabości i przeżywają nie tylko wspaniałą przygodę, ale także drugą młodość! Talent, energia, charyzma - to coś, czego można im pozazdrościć. Obecnie na antenie TVP2 emitowane są premierowe odcinki The Voice Senior 5. Na fotelach trenerów zasiadają: Tomasz Szczepanik, Alicja Węgorzewska, Halina Frąckowiak i Maryla Rodowicz, którzy oceniają seniorów i zapraszają ich do swoich drużyn. Podczas sobotniego odcinka, który miał premierę 13 stycznia, na scenie pojawił się między innymi Andrzej Pisarzewski. Senior poruszył wszystkich swoim występem, bowiem zadedykował go swojemu zmarłemu przyjacielowi, Adamowi Anusiewiczowi, który był uczestnikiem czwartej edycji programu. Na scenie pojawiła się także Waleria Molenda, którą widzowie od razu pokochali!

Najlepsze teksty Maryli Rodowicz z nowego The Voice Senior!

Waleria Molenda zachwyciła widzów The Voice Senior

Tego występu nie da się zapomnieć. Podczas sobotniego odcinka The Voice Senior, którego premiera miała miejsce 13 stycznia, na scenie pojawiła się Waleria Molenda. Seniorka ubrana w chabrową sukienkę, zaprezentowała się publiczności w piosence "Usta milczą, dusza śpiewa", którą dawniej śpiewał Jan Kiepura. Obok jej wykonu nie można było przejść obojętnie, dlatego nic dziwnego, że swój fotel postanowiła odwrócić Alicja Węgorzewska. To właśnie jej drużynę zasiliła seniorka, która co ciekawe, ma zaledwie 142 cm wzrostu! Waleria od dziecka marzyła o karierze śpiewającej aktorki i fascynowała się francuską wokalistką Edith Piaf, która podobnie jak seniorka, mierzy również 142 cm wzrostu i ma piękny i potężny głos.

ZOBACZ TAKŻE: Widzowie The Voice Senior żądają zmiany jurorów. Kto podpadł im najbardziej?

Kim jest Waleria Molenda z The Voice Senior 5?

Waleria Molenda, która zasiliła drużynę Alicji Węgorzewskiej ma 86 lat i co ciekawe, od dziecka marzyła o karierze śpiewającej aktorki. Seniorka postanowiła zmienić swoje życie całkiem niedawno i nie dość, że wystąpiła o rozwód, to jeszcze zapisała się do chóru w domu kultury i zaczęła śpiewać w kościele. Dziś, dalej walczy o swoje marzenia i dlatego też stanęła na scenie The Voice Senior. Na stronie programu czytamy, że rodzice Walerii straszyli ją, że samym talentem nie zarobi na chleb i marzenia o wielkiej karierze nie spełniły się. Jak sama mówi, bardzo wcześnie wyszła za mąż i niestety nie była szczęśliwa. Jej mąż był szalenie zazdrosny i zabraniał jej śpiewać, nawet w kościele.

Sonda
Oglądasz The Voice Senior?
Listen on Spreaker.