“M jak miłość” po wakacjach: Piotrek umrze?! Marcin Mroczek może zniknąć z serialu!

i

Autor: AKPA “M jak miłość” po wakacjach: Piotrek umrze?! Marcin Mroczek może zniknąć z serialu!

Polskie seriale

“M jak miłość” po wakacjach: Piotrek umrze?! Marcin Mroczek może zniknąć z serialu!

2023-05-31 10:47

“M jak miłość” powróci do nas z hukiem. W 1736 odcinku Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) dostanie zawału, a jego życie zawiśnie na włosku! Co już wiemy o powakacyjnych odcinkach?

“M jak miłość” żegna się z nami na kilka miesięcy, ale powróci i to w wielkim stylu. Po wakacjach czeka nas masa dramatów, w tym problemy prawne Andrzeja, domniemane morderstwo oraz… śmierć. Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach i czy Marcin Mroczek faktycznie pożegna się z serialem?

“M jak miłość” po wakacjach – Piotrek umrze?! W Grabinie zapanuje żałoba

W 1736 odcinku “M jak miłość” Piotrek Zduński odwiedzi Grabinę, gdzie dostanie zawału serca. Umierający mąż Kingi zostanie przetransportowany do szpitala w Gródku. Tymczasem Marysia będzie zwodzić Barbarę, by seniorka rodu nie dowiedziała się o tym, że jej syn walczy o życie. Jej serce mogłoby tego nie wytrzymać…

To jednak nie wszystko. Choć nie znamy ostatecznych losów Piotrka i nie wiemy, czy przeżyje, jednego możemy być pewni – kostucha i tak zawita w świecie bohaterów. Ojciec Magdy umrze bowiem w sanatorium, a wieść o tym spadnie na mieszkańców Grabiny, jak grom z jasnego nieba.

“M jak miłość” po wakacjach – kiedy premiera nowych odcinków?

Wspomniany 1736 odcinek “M jak miłość” będzie ostatnim wyemitowanym przed wakacjami. Data premiery epizodu 1737 nie jest obecnie znana.

Sonda
Który z tych polskich seriali lubisz najbardziej?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Źródło: “M jak miłość” po wakacjach: Piotrek umrze?! Marcin Mroczek może zniknąć z serialu!