Liber odgryza się Sylwii Grzeszczak. Wymowny tekst jego nowej piosenki

i

Autor: AKPA Liber odgryza się Sylwii Grzeszczak. Wymowny tekst jego nowej piosenki

REWANŻ ZA "MOTYLE"?

Liber odgryza się Sylwii Grzeszczak. Wymowny tekst jego nowej piosenki

2024-04-15 8:55

Liber zaczął promocję solowego materiału od wydania utworu zatytułowanego Wilk. To zupełnie inny kawałek od tych, które nagrywał raper kilkanaście lat temu. Uwagę zwraca melodia, śpiew Piotrowskiego, ale przede wszystkim tekst, który zdaniem internautów skierowany jest do Sylwii Grzeszczak. O czym śpiewa 42-latek? Takiej dramy się nie spodziewaliśmy!

Związek Sylwii Grzeszczak i Marcina Libera Piotrowskiego rozpadł się nagle. Para uchodziła za wzorowe małżeństwo, a internauci uważali, że te dwie artystyczne dusze zostały dla siebie stworzone. Pokazywali swoją miłość szczególnie po narodzinach ich córeczki, Bogny. To już ponad osiem miesięcy od kiedy dowiedzieliśmy się, że Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się. Przy okazji dostaliśmy jasny przekaz o zerwaniu w dobrej, przyjacielskiej relacji. Czy tak jest naprawdę? Artystka niedawno świętowała sukces swojego hitu "Motyle", który dotarł na szczyt radiowego airplaya najczęściej emitowanych piosenek. Ostatni raz ten sam sukces osiągnęła osiem lat temu! Za sprawą utworu przekonała wszystkich, że nie żałuje czasu spędzonego ze swoim mężem. Śpiewa: Czy to stracony czas? Tego nie powiem o Tobie nigdy. Spotkam cię w tylu snach, choć poranki przywitam z kimś innym. Internauci natomiast twierdzą, że teraz dostaliśmy odpowiedź od Piotrowskiego!

Liber odgryza się Sylwii Grzeszczak - tekst piosenki

Kiedyś zastanawiali się, co z nimi będzie, kiedy znajdą się na zakręcie. Otóż już wiemy. Początkowo starali się nie komentować powodów swojego rozstania. Sporo odkrywają jednak teksty ich piosenek. Co prawda piosenka pt. Motyle to owoc współpracy Libera i Sylwii Grzeszczak, to jednak już jego utwór "Wilk" to efekt współpracy rapera z Andrzejem Jaworskim.

Odmieniona Maryla Rodowicz wygląda jakby miała 30 lat. Młodnieje szybciej niż Ibisz!

Internauci nie mają wątpliwości, że raper te słowa kieruje w kierunku Sylwii Grzeszczak. Zapewne i ona sama tak to odbiera. Poznański raper nawija na początku: Taka ładna i w porządku, ale już eks, od niedawna już eks. Pomyślałem, że to potrwa dłużej niż dzień czy pięć tygodni. Nie ma to znaczenia, bo czuję już, że się włączył samotny wilk.

W refrenie już uderza mocniej: Już nikt nie będzie mówił mi, co mam robić, żyję jak wilk (...). Mało mam powietrza, lubię nasz dom, ale muszę wyjść, bo napisane mam uciekać w DNA kod. 

Roksana Węgiel zrobiła sobie tatuaż. Tą dziarą docenia swojego partnera

Liber - komentarze o piosence Wilk

Liber promuje swoją piosenkę zarówno poprzez wytwórnie muzyczną, jak i przez media społecznościowe. Właśnie tam opublikował kilka fragmentów swojego teledysku Wilk. Pod postami pojawiło się sporo komentarzy, za sprawą których internauci nie kryją oburzenia. Komentujący uderzają w Marcina Piotrowskiego, pisząc: Ogarnij się nim przyjdzie wiosna; Tragedia, duże dziecko. 

Są też tacy, których urzekła piosenka Wilk. A co Wy o niej sądzicie? Posłuchajcie i oceńcie już teraz!

SYLWIA GRZESZCZAK o Motylach, lataniu i planach na album!
Listen on Spreaker. Źródło: Liber odgryza się Sylwii Grzeszczak. Wymowny tekst jego nowej piosenki