Lena Tylus z The Voice Kids szaleje z muzyczną nowością. Dawid Kwiatkowski może być dumny!Lena Tylus z The Voice Kids szaleje z muzyczną nowością. Dawid Kwiatkowski może być dumny!

i

Autor: AKPA, materiały prasowe Lena Tylus z The Voice Kids szaleje z muzyczną nowością. Dawid Kwiatkowski może być dumny!

Lena Tylus z The Voice Kids szaleje z muzyczną nowością. Dawid Kwiatkowski może być dumny!

2023-06-07 9:55

Pamiętacie Lenkę z piątej edycji The Voice Kids? To właśnie na Przesłuchaniach w Ciemno, młoda artystka zachwyciła wszystkich jurorów! Ostatecznie wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego i choć nie wygrała programu, cały czas spełnia swoje marzenia. Teraz wydała nową piosenkę - Dawid może być z niej dumny!

Lena Tylus występująca pod pseudonimem Lenka, to rocznikowo 12-letnia młoda artystka, która od 5 roku życia uczęszcza do Janowskiego Ośrodka Kultury, gdzie kształci swój talent muzyczny na zajęciach wokalnych prowadzonych przez Agnieszkę Wiechnik. W zeszłym roku Lenka wzięła udział w 5 edycji „The Voice Kids” śpiewając utwór „Halo”, a w trakcie jej występu odwróciło się aż 3 jurorów! Ostatecznie Lena Tylus trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Debiutująca pierwszym singlem Lenka kilkukrotnie występowała na scenie razem z Majką Jeżowska śpiewając w jej chórkach. Występowała z zespołem Mafia czy nagrywa z zespołem TSO (Taką Sobie Orchestrą), jednak teraz stawia na własny materiał! Singiel „Afirmacje” opowiada o spełnianiu marzeń.

„Jeśli mocno w nie wierzysz, afirmujesz i wyobrażasz sobie ten cel, to w końcu go osiągniesz” - zdradziła artystka.

Do „Afirmacji” powstał teledysk, w którym Lenka udowadnia, że mimo mocnego głosu i ważnego przesłania, nie zapomina o swoim młodym wieku. Dobrze bawi się w gronie rówieśników, którzy towarzyszą jej w tanecznej grze w szachy!

Trenerzy The Voice Kids o byciu rodzicami. Dawid Kwiatkowski w szczerym wyznaniu!