EXTREMALNE WYZWANIE

Lata temu Ewa Kasprzyk zrobiła coś szalonego! Nie każdy jest na tyle odważny

2024-03-14 10:46

Ewa Kasprzyk kocha adrenalinę i lata temu zrobiła coś niesamowicie ekstremalnego! Aktorka znana z roli pani Wolańskiej w Koglu-Moglu postanowiła... skoczyć ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Nie przeszkadzał jej zimny wiatr, rozwiane włosy, ani czterocyfrowa liczba metrów. Zrobiła to z uśmiechem na ustach!

Ewa Kasprzyk to znana aktorka, a teraz także jurorka Tańca z Gwiazdami. Widzowie Polsatu mogą oglądać ją w tej roli od 3 marca, gdzie obok Iwony Pavlović, Rafała Maseraka i Tomasza Wolnego, ocenia uczestników tanecznego show. Nie da się ukryć, że ogromną popularność przyniosła aktorce rola pani Wolańskiej w Koglu-Moglu. W kolejnych latach występowała dalej w teatrze, a także w innych produkcjach telewizyjnych. Nie każdy wie, że Ewa Kasprzyk jest bardzo przebojową i odważną kobietą. Mając 53 lata postanowiła... skoczyć ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Choć myślała nad tą aktywnością kilka miesięcy, w końcu odważyła się wskoczyć w specjalny kombinezon i razem z instruktorem wysokoczyła z samolotu, by przeżyć adrenalinę na własnej skórze.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle Maryla Rodowicz zapłaciła za zęby! Kwota zwala z nóg

Tak kiedyś wyglądała Katarzyna Dowbor! Zobacz jak zmieniła się przez lata ulubienica widzów! | ESKA 2

Ewa Kasprzyk - skok za spadochronem

Kto tego nie przeżył, nie wie co to znaczy. Skok ze spadochronem jest spełnieniem marzeń wielu osób, które gdy odważą się na ten krok, czują się jak w niebie! Na wyciągnięcie ręki mają biały puch, mogą poczuć zimne powietrze, wiatr we włosach i ogromną adrenalinę, która zamienia się w prawdziwą radość. Na taki krok zdecydowała się Ewa Kasprzyk mając 53 lata. Jak widać to żadna przeszkoda, by spróbować sportów ekstremalnych! Jak Ewa Kasprzyk poradziła sobie ze spadochronem? Mamy zdjęcia z tej przygody, które znajdziecie w galerii.