Lanberry trenerką The Voice of Poland 13

i

Autor: materiały prasowe TVP Lanberry trenerką The Voice of Poland 13

Lanberry trenerką The Voice of Poland 13. Internauci mają z tym problem?

2022-08-08 10:24

Wielkimi krokami zbliża się 13. edycja The Voice of Poland, jednak tym razem nie zobaczymy w niej Sylwii Grzeszczak. Za piosenkarkę do grupy trenerów dołączyła zaś była uczestniczka show - Małgorzata Uściłowska, która w branży muzycznej figuruje jako Lanberry. Internauci nie kryją zaskoczenia, a w sieci pojawiło się sporo komentarzy na ten temat! Sprawdźcie szczegóły.

The Voice of Poland 13 zbliża się wielkimi krokami. Jesienią 2022 roku, muzyczne talent-show zagości na antenie Telewizyjnej Dwójki i będzie się działo! Nie dość, że poznamy kolejne osoby o zjawiskowych barwach głosu, to jeszcze będziemy mogli podziwiać trenerów prosto z ich czerwonych foteli. Przed dłuższy czas produkcja The Voice of Poland trzymała wszystkich w niepewności jeśli chodzi o skład jurorów w związku z tym w sieci pojawiło się sporo spekulacji. Krążyły pogłoski, że na fotelu zasiądzie Tatiana Okupnik, jednak dziś wiemy już, że tak się nie stało. W nowej, 13. edycji The Voice nie zobaczymy Sylwii Grzeszczak, która zrezygnowała z programu. Piosenkarkę znaną z hitów takie jak Małe Rzeczy, czy też Tamta Dziewczyna, zastąpi Lanberry!

Szybkie Pytania - Lanberry

Lanberry trenerką The Voice of Poland 13

To już pewne. Nową trenerką The Voice of Poland została Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska. Piosenkarka próbowała swoich sił w programie w 2013 roku, jednak odpadła na etapie Przesłuchań w Ciemno. Mimo odniesionej porażki, trzy lata później wydała debiutancki album i tak zaczęła się jej przygoda w branży muzycznej. Spod jej skrzydeł powstało wiele hitów, jak na przykład piosenka Plan Awaryjny, Gotowi na wszystko, czy też Ostatni Most. To jednak nie koniec jej sukcesów! Lanberry napisała wiele hitów dla innych gwiazd, między innymi dla Roksany Węgiel i Viki Gabor. Mowa o zwycięskich eurowizyjnych kawałkach Anyone I Want to Be oraz Superhero. Od jesieni będziemy mogli oglądać Lanberry w roli trenerki The Voice of Poland, jednak nie każdemu ta informacja przypadła do gustu.

- Trochę beka bo Lanberry brała udział w 3 edycji tego programu gdzie nie przeszła przesłuchań w ciemno xD

- Nie znam. Trenerami powinni być doświadczeni wokaliści/piosenkarze.

- myślałam, że postawicie trenera z większym doświadczeniem..

- Dobrze kojarzę, że najpierw startowała do programu i nie dostała się, a teraz będzie trenerką? Farsa. 

W sieci pojawiło się jednak o wiele więcej pozytywnych komentarzy, które z pewnością dodają młodej trenerce skrzydeł:

- Super! Nie udało się przejść przesłuchań w ciemno to udało się zostać Trenerem, tak to się robi ???

- ale sztoooos!!! ❤️ ktoś, kto na Ciebie trafi będzie mega szczęściarzem!

- Wooow ale zaskoczenie! Pozytywne oczywiście ❤️ wierzę, że dzięki programowi Gosi uda się jeszcze bardziej poszerzyć grono swoich fanów ?

Myślicie, że Lanberry poradzi sobie w nowej roli? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej. Mamy przeczucie, że będzie to wspaniały sezon pełen muzycznych uniesień i nie tylko!

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland 13 - TRENERZY. Kto oceni uczestników? [NOWY SKŁAD]

Sonda
Lanberry nową trenerką The Voice of Poland - pasuje do tej roli?

Miejskie granie: Dla jakich gwiazd tworzy Lanberry?

Listen to "Lanberry oddala piosenki Viki Gabor?" on Spreaker.