Krzysztof Rutkowski

i

Autor: AKPA Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski zapozował z rzeżuchą na głowie. Żona wzięła z niego przykład

2023-04-11 11:37

Święta, święta i po świętach. Wielkanoc za nami, ale rodzina Rutkowskich pokazała, że ich świętowanie było naprawdę radosne. Słynny detektyw zapozował ze swoją żoną do zdjęcia, a na głowach mieli takie same fryzury zrobione z… rzeżuchy. Wyszło zabawnie, czy niekoniecznie?

Krzysztof Rutkowski z rzeżuchą na głowie? To nie żart! Detektyw Rutkowski jest bardzo barwną postacią w polskim show-biznesie. Ogromny rozgłos i popularność zyskał dzięki głośnej sprawie małej Magdy z Sosnowca, którą w 2012 roku żyła cała Polska. To jednak nie koniec. Krzysztof Rutkowski w kolejnych latach zyskiwał jeszcze większą “popularność”, a wszystko dzięki kolejnym sprawom, które mroziły krew w żyłach. Dodatkowo wyróżniały i nadal wyróżniają go w show-biznesie jego bujne włosy, które od lat są obiektem żartów internautów. Oryginalna fryzura była wiele razy porównywana do wielkanocnej rzeżuchy i często pojawiała się w memach.

ZOBACZ TAKŻE: Kto śpiewa te piosenki? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule! QUIZ

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

Krzysztof Rutkowski - fryzura na rzeżuchę

Święta wielkanocne za nami, ale nie każdy wie, w jaki sposób Krzysztof Rutkowski złożył swoim obserwatorom życzenia. Detektyw wraz z żoną, wyłonili się zza kolorowej święconki pozując z rzeżuchą na głowie i właśnie w taki sposób życzyli wszystkim miłego świętowania. Miało być zabawnie, a wyszło jak zawsze? Pomysł z rzeżuchą na głowie okazał się strzałem w 10-tkę, ponieważ wiele osób skomentowało nagranie słowami:

- Grunt to umieć się śmiać z siebie samego

- Krzysiek, Ty to jesteś najlepszy

- Piękna rzeżucha, na święta zakwitła

Poniżej możecie zobaczyć, jak Krzysztof Rutkowski bawił się podczas Wielkanocy ze swoją żoną Mają. Z rzeżuchą im do twarzy? :)

Sonda
Krzysztof Rutkowski powinien zmienić fryzurę?