kiedyś i dziś

Krzysztof Cugowski kiedyś i dziś. Tak na przestrzeni lat zmienił się lider Budki Suflera

2024-06-27 13:08

Współzałożyciel i wieloletni wokalista rockowego zespołu Budka Suflera nie zawsze nosił siwą fryzurę. Za dawnych czasów Krzysztof Cugowski był brunetem, a nawet miał długie włosy. Zastanawiacie się jak wyglądał kiedyś? Mamy jego zdjęcia sprzed lat!

Krzysztof Cugowski to nie tylko wybitny wokalista, ale także ikona polskiej sceny muzycznej. Jego kariera, pełna sukcesów i niezapomnianych utworów, inspiruje kolejne pokolenia artystów i fanów. Jego głos, talent i pasja do muzyki pozostaną na zawsze zapisane w historii polskiego rocka. Cugowski pokazuje, że prawdziwa miłość do muzyki nie zna granic ani czasu, a jego twórczość wciąż żyje i wzrusza serca słuchaczy. Współzałożyciel i wieloletni wokalista rockowego zespołu Budka Suflera, nagrał z nim dwanaście albumów studyjnych. Wśród nich jest między innymi album "Nic nie boli, tak jak życie", którego sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy. Cugowski nagrywał także albumy solowe i występował wspólnie z synami Wojciechem i Piotrem w ramach rodzinnego zespołu Cugowscy. 

ZOBACZ TAKŻE: Tak w młodości wyglądał Piotr Cugowski. Inspirował się Michałem Wiśniewskim?

10 piosenek dzięki którym Lady Pank jest popularny. Te hity pokochali Polacy!

Krzysztof Cugowski w młodości

Dziś Krzysztof Cugowski ma 74 lata i nadal aktywnie działa na scenie muzycznej. Jego niezmiennie potężny głos i niesłabnąca pasja do muzyki wciąż przyciągają nowych słuchaczy i są inspiracją dla młodych artystów. Pamiętacie Krzysztofa Cugowskiego z początków kariery? Lider Budki Suflera miał kiedyś dłuższe, brązowe włosy! Czy wiedzieliście, że w młodości trenował kulturystykę i boks? Mimo wszystko to właśnie miłość do muzyki rockowej wygrała walkę o przyszłość.

ZOBACZ TAKŻE: To ona grała panią Wolańską w Koglu-Moglu. Tak dziś wygląda Ewa Kasprzyk. Ma 67 lat