Krystian Ochman

i

Autor: YouTube/Krystian Ochman

Krystian Ochman zrobi międzynarodową karierę? Fani nie mają wątpliwości

2021-07-06 15:27

Zwycięzca ostatniej edycji The Voice of Poland ani na moment nie zwalnia tempa. Kilka dni temu Krystian Ochman zaprezentował swój kolejny singiel Prometeusz, który podbił kartę na czasie polskiego YouTube'a. Fani piosenkarza nie mają wątpliwości, że z takim repertuarem odniesie sukces na całym świecie.

Krystian Ochman - nowa piosenka zwycięzcy jedenastej edycji show The Voice of Poland spotkała się ze świetnym odbiorem jego fanów. Wideoklip nakręcony do utworu Prometeusz nie schodzi z karty na czasie, czyli najbardziej prestiżowego rankingu polskiego YouTube'a, w którym pojawiają się najpopularniejsze wśród użytkowników platformy pliki. Pod teledyskiem można natomiast znaleźć liczne wyrazy zachwytów nad twórczością młodego wokalisty. Wielbiciele talentu Krystiana wróżą mu międzynarodową karierę.

Nowy, bardzo poetycki utwór Krystiana Ochmana to kolejna zapowiedź jego debiutanckiego albumu. Internauci nie mają wątpliwości, że jest na co czekać. Sam wokalista przyznał w jednym z komentarzy, że nie spodziewał się aż tylu ciepłych słów.

Czytam Wasze komentarze i tego się nie spodziewałem. Jesteście cudowni! Dziękuję, że jesteście tu ze mną <3 - napisał.

Sonda
Krystian Ochman na Eurowizji 2022 - czy to dobry kandydat?

Krystian Ochman z międzynarodowym sukcesem?

Te komentarze mówią same za siebie! Fani Krystiana Ochmana nie mają wątpliwości, że podopieczny Michała Szpaka w The Voice of Poland może odnieść wielki sukces nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

- Cieszę się, że po The Voice nie zaginąłeś z jednym singlem, a cały czas pojawiają się nowe piosenki i twoja kariera kwitnie :) Cudowna, oryginalna piosenka!

- Po tym utworze śmiało można powiedzieć - najlepszy głos na świecie ?❤?

- Mamy międzynarodową gwiazdę ludzie… W postaci czarującego i uzdolnionego chłopaka. Z mesmeryczną i niespotykaną barwą głosu. Mam 22 lata każda jego piosenka przebija moje serce i w nim zostaje… Niech będzie o nim głośno!!! Dziękuje Krystian za piękny utwór ❤️

My oczywiście również trzymamy kciuki za Krystiana!

Krystian Ochman - tak powstał teledysk Prometeusz. Te ujęcia robią wrażenia!
Źródło: Krystian Ochman zrobi międzynarodową karierę? Fani nie mają wątpliwości