Krystian Ochman zmienia się na lepsze? Jego MOCNY i MROCZNY przekaz mówi wszystko

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Krystian Ochman zmienia się na lepsze? Jego MOCNY i MROCZNY przekaz mówi wszystko

Krystian Ochman zmienia się na lepsze? Jego MOCNY i MROCZNY przekaz mówi wszystko

2021-08-02 16:12

Krystian Ochman szuka swojej tożsamości? Martwi się tym, że nie może nikomu zaufać? A może jednak walczy z poczuciem własnej wartości? Ochman postanowił podzielić się mrocznym, pełnym emocji przekazem. Przekonajcie się, o co chodzi już teraz.

Krystian Ochman to jeden z najbardziej zapracowanych zwycięzców The Voice of Poland. Zdecydowanie wygrana w muzycznym show sprawiła, że młody wokalista dostał wiatru w żagle i co najważniejsze nie spoczął na laurach. Ochman zresztą cały czas podchodził do swojej kariery z chłodną głową, powtarzając, że zwycięstwo w jedenastej edycji programu nie jest jeszcze szczytem sukcesów, a wszystko, co najlepsze dopiero jest przed nim. 22-letni wokalista pod koniec poprzedniego roku zrobił zamieszanie wypuszczając hit Światłocienie, później wydał kolejno utwory Wielkie tytuły, Wspomnienie, a ostatnio ujawnił singiel Prometeusz, który walczy o zwycięstwo w konkursie Premier, podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Fani cały czas czekają na kolejne nowe utwory artysty. Proszę bardzo! Czas na piątą piosenkę zapowiadającą debiutancki album OchmanaTen sam ja, to tytuł muzycznej kompozycji, która swoją premierę ma 5 sierpnia 2021. Zanim piąty solowy utwór Ochmana pojawi się w sieci, możecie poznać go we fragmencie już teraz. 

Krystian Ochman WZRUSZYŁ fanów do łez. Jego głos znów wywołał ciarki!

Krystian Ochman zmienia się na lepsze? Odpowiada w piosence Ten sam ja

Krystian Ochman - piosenka Ten sam ja

Krystian Ochman w piosence Ten sam ja, przekonuje, że nie przeszedł żadnych większych, znaczących przemian życiowych. Jego podejście do życia w ogóle się nie zmieniło, pomimo tego, że odniósł sukces. Jednocześnie sam na co dzień zmaga się z trudnymi sytuacjami. Śpiewa, że ma tylko jedną twarz, jedną maskę i raczej nigdy nie będzie inaczej. Zdaniem artysty, w dzisiejszym świecie ciężko jest ufać drugiej osobie. Ochman ufa tylko swoim oczom. Przekonuje też, że nie ma sensu analizować i zastanawiać się nad czymś, na co nie ma się wpływu. 

Piosenka 'Ten sam ja' dostępna online. Kliknijcie ustawicie przypomnienie i nie przegapcie gorącej premiery. Fragment tekstu utworu poniżej.

Zmieniam się co chwilę na lepsze

Nikt nie widzi tego jak ja

Chcieli bym był taki sam jak wcześniej

Kiedy się skończy ta walka

Cały czas coś, w głowie cały czas mrok

W głowie cały czas to się nawarstwia

Krystian Ochman - kim jest?

Krystian Ochman to 22-letni zwycięzca The Voice of Poland 11. W czasie trwającej kilka lat kariery dał już sporo koncertów na terenie całej Polski. Jego dziadek, to światowej sławy tenor, Wiesław Ochman. Brał udział również w spektaklach musicalowych w Stanach Zjednoczonych. Jak to się stało, że trafił do Stanów Zjednoczonych? Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Mocno wierzy w to, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą. 

Sonda
Krystian Ochman to debiutant 2021?
Źródło: Krystian Ochman zmienia się na lepsze? Jego MOCNY i MROCZNY przekaz mówi wszystko