Ochman - zdjęcia z teledysku Złodzieje wyobraźni

i

Autor: Universal Music Poland

Krystian Ochman lepszy niż wszyscy poprzedni reprezentanci łącznie. Wskazuje na to ten wynik

2022-04-25 10:34

Krystian Ochman to wielka nadzieja Polaków. Nasz reprezentant uważany jest za jednego z faworytów Eurowizji 2022. Choć nie wiemy jeszcze, na jakim miejscu ostatecznie skończy, już teraz może pochwalić się małym osiągnięciem. W ważnym głosowaniu zdobył więcej punktów niż wszyscy nasi poprzedni reprezentanci!

Krystian Ochman uważany jest za jednego z faworytów do zdobycia trofeum lub do przynajmniej zajęcia dobrego miejsca na Eurowizji 2022. Nic więc dziwnego, że fani konkursu mają duże nadzieje na sukces w Turynie. Szanse Polaka pokazuje także aktualny wynik w plebiscycie OGAE Poll 2022. To coroczne głosowanie, w którym punkty swoim faworytom przyznają członkowie OGAE, czyli Stowarzyszenia Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji, które swoje filie ma w ponad 40 krajach. Krystian Ochman już teraz zdobył większą liczbę punktów niż wszyscy nasi poprzedni reprezentanci łącznie! Jak wypada na tle konkurencji?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - tak wygląda scena tegorocznego konkursu. Motyw słońca, woda i włoski ogród

Eurowizja 2022 - piosenki, które mogą wygrać konkurs

Krystian Ochman z sukcesem w OGAE Poll 2022

Choć nie znamy jeszcze finalnych wyników OGAE Poll, Ochman już teraz może pochwalić się historycznym sukcesem. Zdobył już ponad 98 punktów w tegorocznym głosowaniu. Do 2022 roku wszyscy reprezentanci Polski na Eurowizji mieli w tym plebiscycie łącznie 92 punkty. Aktualnie wyżej w rankingu od Polski znajdują się tylko Włochy, Szwecja, Hiszpania, Holandia i Wielka Brytania.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Źródło: Krystian Ochman lepszy niż wszyscy poprzedni reprezentanci łącznie. Wskazuje na to ten wynik